24W ronde LED-plafondlamp - Koel wit licht - Overig - Unité - Wit Froid 6000K - 8000K - SILUMEN
- EAN: 7426924068354
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De 24W ronde LED-plafondlamp van Silumen is een onmisbare verlichtingsoplossing voor in huis. Met zijn eenvoudige en elegante vormgeving past deze lamp perfect in elke ruimte, of het nu in uw huis, kantoor of winkel is. De brede verlichtingshoek zorgt voor een gelijkmatige verspreiding van het licht, wat zorgt voor een aangename verlichting die niet vermoeiend is voor de ogen.
Deze LED-plafondlamp heeft een aanzienlijk langere levensduur van maar liefst 30.000 uur, waardoor u bespaart op onderhoudskosten en het een duurzame investering op lange termijn is. U heeft de keuze tussen een ronde of vierkante vorm, afhankelijk van de stijl van de ruimte waarin de lamp zal worden geplaatst.
De lamp wordt geleverd met alle benodigde specificaties, waaronder een lichtbron, waardoor u deze direct kunt installeren en gebruiken. Daarnaast heeft de lamp een vermogen van 24W en een lichtopbrengst van 1920 lm per lichtpunt, wat zorgt voor voldoende helderheid in de ruimte.
Met een IP-waarde van IP44 is deze plafondlamp ook geschikt voor vochtige ruimtes, zoals de badkamer. De kleurtemperatuur van 6400 K zorgt voor koel wit licht, wat ideaal is voor werkruimtes of andere plekken waar goed zicht belangrijk is. Het design in de kleur wit froid geeft de lamp een moderne uitstraling die in vrijwel elk interieur past.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je 24W ronde LED-plafondlamp - Koel wit licht - Overig - Unité - Wit Froid 6000K - 8000K - SILUMEN kopen voor de prijs van € 11,45. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 24W ronde LED-plafondlamp - Koel wit licht - Overig - Unité - Wit Froid 6000K - 8000K - SILUMEN te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 24W ronde LED-plafondlamp - Koel wit licht - Overig - Unité - Wit Froid 6000K - 8000K - SILUMEN bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,45 voor 24W ronde LED-plafondlamp - Koel wit licht - Overig - Unité - Wit Froid 6000K - 8000K - SILUMEN is gemeten op 18-03-2025. De hoogste prijs was € 22,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 11,05. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Silumen |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Silumen |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Andere |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 1920 lm |
| IP waarde | IP44 |
| Kleurtemperatuur | 6400 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | Silumen |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 7426924068354 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Energielabel - URL | https://www.silumen.com/img/cms/certificats_energie/Classe%20energ_24.jpg |
| Kleur licht | Koel wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Product breedte | 30 cm |
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 4.000000 cm |
| Verpakking hoogte | 30 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1000 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | F |
| Wattage per lichtpunt | 24 W |
EAN
| EAN | 7426924068354 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 24W ronde LED-plafondlamp - Koel wit licht - Overig - Unité - Wit Froid 6000K - 8000K - SILUMEN aankoopt