3 stuks - Kastverlichting Draadloos - RGB - Druklamp - Met Afstandsbediening - Trapverlichting - Vitrine verlichting
- EAN: 8720707214228
- Categorie(n): Kastverlichting
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit handige 3-pack draadloze kastverlichting is ideaal als trap- of vitrineverlichting. Met de keuze uit zestien verschillende kleuren, waaronder RGB, en diverse tinten wit, kunt u de sfeer altijd aanpassen naar wens. De lampen zijn voorzien van een handige drukschakelaar voor eenvoudige bediening.
Met de bijgeleverde afstandsbediening kunt u gemakkelijk de verlichting regelen en kiezen uit dimfuncties en geheuginstellingen. Dankzij de compacte afmetingen passen deze lampen perfect in kasten, als nachtlampje naast het bed of in de keuken.
De kastlampen werken op 3 AA-batterijen (niet inbegrepen) en zijn gemaakt van duurzaam ABS-materiaal. De LED-verlichting zorgt voor een sfeervolle en warme gloed, terwijl de lange brandtijd ervoor zorgt dat u lang kunt genieten van de verlichting.
Kortom, deze draadloze kastverlichting is praktisch, veelzijdig en stijlvol. Met de magneet en 3M stickers kunt u de lampen overal bevestigen en genieten van de perfecte verlichting op elke gewenste plek.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je 3 stuks - Kastverlichting Draadloos - RGB - Druklamp - Met Afstandsbediening - Trapverlichting - Vitrine verlichting kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 3 stuks - Kastverlichting Draadloos - RGB - Druklamp - Met Afstandsbediening - Trapverlichting - Vitrine verlichting te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 3 stuks - Kastverlichting Draadloos - RGB - Druklamp - Met Afstandsbediening - Trapverlichting - Vitrine verlichting bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor 3 stuks - Kastverlichting Draadloos - RGB - Druklamp - Met Afstandsbediening - Trapverlichting - Vitrine verlichting is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 19,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Merk | EZMarkt |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | EZMarkt |
| Aantal lichtpunten | 9 |
| Materiaal | ABS |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Verstelmogelijkheden | Draaibaar |
| Voedingstype | Batterij |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - op product Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Lumen per lichtpunt | 120 lm |
| IP waarde | IP20 |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Kastverlichting 3 stuks |
Productinformatie
| Merk | EZMarkt |
| EAN | 8720707214228 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 1 V |
| Aantal artikelen in verpakking | 3 stuk(s) |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur licht | RGBW |
| Levensduur lichtbronnen | 80000 uur |
| Lichtbron | Led-lamp |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 8.50 cm |
| Product hoogte | 1.90 cm |
| Product lengte | 8.50 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 50 g |
| Wattage per lichtpunt | 1 W |
EAN
| EAN | 8720707214228 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 3 stuks - Kastverlichting Draadloos - RGB - Druklamp - Met Afstandsbediening - Trapverlichting - Vitrine verlichting aankoopt