3D LED Lamp - Hart Met Naam - Martin
- EAN: 6095600351397
- Categorie(n): Nachtlampen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 06:05:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze prachtige 3D LED lamp in de vorm van een hart met de naam Martin gegraveerd is een unieke toevoeging aan elke kamer. Met een selectie van 7 verschillende kleuren en een automatische wisselstand, kunt u de sfeer creëren die bij u past door simpelweg op de knop te drukken. De afmetingen van de lamp zijn ongeveer 14x22 cm, afhankelijk van het ontwerp.
De lamp wordt geleverd met een USB snoer, handleiding en een EU stekker voor eenvoudige installatie. Het materiaal van deze lamp is hoogwaardig acrylaat en het bevat geen IP-waarde. Met een aansluitspanning van 220V en een lengte van 1 meter snoer, is deze lamp perfect voor elke kamer in huis.
De verpakkingsinhoud bestaat uit de lamp zelf, het acrylaat met gravering, het USB snoer en het stekkerblok. De lamp is niet verstelbaar en heeft een wattage per lichtpunt van 5W. Het product is geschikt voor de babykamer en wordt geleverd met een CE markering.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je 3D LED Lamp - Hart Met Naam - Martin kopen voor de prijs van € 27,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 3D LED Lamp - Hart Met Naam - Martin te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 3D LED Lamp - Hart Met Naam - Martin bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,99 voor 3D LED Lamp - Hart Met Naam - Martin is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 27,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | MC Living |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | MC Living |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Acrylaat |
| Kleur | RGB |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Ja |
| Voedingstype | Netstroom USB |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - op product |
Technische specificaties
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Werkt op elektriciteit | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Lamp - Acrylaat met gravering - Usb snoer - Stekkerblok |
Productinformatie
| Merk | MC Living |
| EAN | 6095600351397 |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Geschikt voor babykamer | Ja |
| Kleur licht | RGB |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Model nachtlamp | Tafelmodel |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Speciaal geschikt voor babykamer | Ja |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 2.40 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
EAN
| EAN | 6095600351397 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 3D LED Lamp - Hart Met Naam - Martin aankoopt