3D LED Lamp - Letter Met Naam - Isabelle
- EAN: 6095600447472
- Categorie(n): Nachtlampen
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 06:08:46 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Hoe gaaf zijn deze LED lampen? Fleur elke kamer op met uw unieke lamp! U kunt de lamp in de door u gewenste kleur instellen door op de knop te drukken. De lamp beschikt over 7 kleuren en een automatische wisselstand na enkele seconden. De lamp wordt geleverd met een USB snoer, handleiding en een EU stekker voor gemakkelijk gebruik. De afmetingen van de lamp zijn ongeveer 14x22 cm, maar deze kunnen iets afwijken afhankelijk van het ontwerp.
De 3D LED Lamp - Letter Met Naam - Isabelle is van het merk MC Living en is gemaakt van hoogwaardig acrylaat materiaal. De lamp heeft 1 lichtpunt en wordt geleverd inclusief LED lichtbron. Deze lamp is niet verstelbaar en heeft een snoer met stekker aan het product voor direct gebruik. De voeding van de lamp kan zowel via netstroom als USB plaatsvinden. De bediening van de verlichting gebeurt via een handige aan/uit schakelaar die op het product zelf zit.
De 3D LED Lamp - Letter Met Naam - Isabelle werkt op elektriciteit met een aansluitspanning van 220 V. Het snoer heeft een lengte van 1 meter voor flexibele plaatsing in de kamer. In de verpakking van de lamp vindt u de lamp zelf, gegraveerd met de naam Isabelle, het USB snoer en een handig stekkerblok. Met zijn RGB kleurlicht en verwijderbare lichtbron is deze lamp geschikt voor de babykamer. De lamp heeft een CE markering en wordt geleverd met een Engelse handleiding voor eenvoudige installatie en gebruik.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je 3D LED Lamp - Letter Met Naam - Isabelle kopen voor de prijs van € 27,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 3D LED Lamp - Letter Met Naam - Isabelle te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 3D LED Lamp - Letter Met Naam - Isabelle bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,99 voor 3D LED Lamp - Letter Met Naam - Isabelle is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 27,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | MC Living |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | MC Living |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Acrylaat |
| Kleur | RGB |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Ja |
| Voedingstype | Netstroom USB |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - op product |
Technische specificaties
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Werkt op elektriciteit | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Lamp - Acrylaat met gravering - Usb snoer - Stekkerblok |
Productinformatie
| Merk | MC Living |
| EAN | 6095600447472 |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Geschikt voor babykamer | Ja |
| Kleur licht | RGB |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Model nachtlamp | Tafelmodel |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Speciaal geschikt voor babykamer | Ja |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 2.40 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
EAN
| EAN | 6095600447472 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 3D LED Lamp - Letter Met Naam - Isabelle aankoopt