3D Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - Sterrenbeeld Maagd
- EAN: 6095600136116
- Categorie(n): Nachtlampen
Prijs doorgegeven op : 25-05-2026 06:07:45 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Op zoek naar een unieke en sfeervolle toevoeging voor elke kamer? Dan zijn deze 3D LED lampen precies wat je nodig hebt! Met de mogelijkheid om de lamp in maar liefst 7 verschillende kleuren in te stellen, kun je altijd de perfecte ambiance creëren door simpelweg op de knop te drukken. Bovendien beschikt de lamp over een automatische wisselstand, waardoor de kleuren na enkele seconden vanzelf veranderen. Een echte eyecatcher voor elk interieur!
Deze prachtige lamp wordt geleverd met een handig USB snoer, een duidelijke handleiding en een handige EU stekker. Zo kun je de lamp eenvoudig aansluiten en meteen genieten van het sfeervolle licht dat hij verspreidt. De lamp is gemaakt van hoogwaardig acrylaat en komt in de kleur RGB, waardoor hij perfect past in elke setting.
Dankzij de vele technische specificaties van deze lamp, zoals de mogelijkheid om de lichtbron aan te passen naar LED, het snoer met stekker en de verschillende voedingsopties (netstroom of USB), is hij niet alleen mooi, maar ook erg functioneel. Bovendien is de snoerlengte van 1 meter perfect voor flexibel gebruik in elke ruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je 3D Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - Sterrenbeeld Maagd kopen voor de prijs van € 27,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 3D Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - Sterrenbeeld Maagd te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 25 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 3D Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - Sterrenbeeld Maagd bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,99 voor 3D Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - Sterrenbeeld Maagd is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 27,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | MC Living |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | MC Living |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Acrylaat |
| Kleur | RGB |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Ja |
| Voedingstype | Netstroom USB |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - op product |
Technische specificaties
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Werkt op elektriciteit | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Lamp - Acrylaat met gravering - Usb snoer - Stekkerblok |
Productinformatie
| Merk | MC Living |
| EAN | 6095600136116 |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 12 V |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Kleur licht | RGB |
| Met sensor | Nee |
| Model nachtlamp | Tafelmodel |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 2.40 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
EAN
| EAN | 6095600136116 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 3D Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - Sterrenbeeld Maagd aankoopt