97054 QAZQA combi - Moderne Hanglamp met kap - 1 lichts - Ø 500 mm - Groen - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881085215
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA hanglamp Combi 1 is een moderne toevoeging aan jouw interieur. Met een diameter van 50 cm en een zachte mosgroene kap zorgt deze hanglamp voor een stijlvolle uitstraling in iedere ruimte, of het nu de woonkamer, slaapkamer of keuken betreft. De lamp is in hoogte verstelbaar, met een maximale hoogte van 142,5 cm en een minimale hoogte van 60 cm, waardoor je de perfecte verlichting kunt creëren voor elke gelegenheid.
Deze hanglamp van QAZQA is vervaardigd van hoogwaardig textiel en wordt geleverd zonder lichtbron, maar is geschikt voor E27 lichtbronnen tot maximaal 60 Watt. Daarnaast is de lamp te dimmen met een externe dimmer, waardoor je de sfeer in de kamer volledig naar wens kunt aanpassen. De veiligheidsklasse van deze hanglamp is IP20, waardoor je verzekerd bent van een veilig gebruik in huis.
Met de minimalistische vormgeving en de frisse groene kleur is deze QAZQA hanglamp een echte eyecatcher in elke ruimte. Of je nu op zoek bent naar functionele verlichting boven een eettafel of een sfeervolle toevoeging aan de hal, de hanglamp Combi 1 biedt de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je 97054 QAZQA combi - Moderne Hanglamp met kap - 1 lichts - Ø 500 mm - Groen - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 98,10. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 97054 QAZQA combi - Moderne Hanglamp met kap - 1 lichts - Ø 500 mm - Groen - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 97054 QAZQA combi - Moderne Hanglamp met kap - 1 lichts - Ø 500 mm - Groen - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 76,46 voor 97054 QAZQA combi - Moderne Hanglamp met kap - 1 lichts - Ø 500 mm - Groen - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 16-09-2025. De hoogste prijs was € 98,10 op 26-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 21,64. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Groen |
| Vorm | Rechthoek |
| Product gewicht | 0.75 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Landelijke hanglamp wit met katoenen kap lichtgrijs 50 cm - Combi + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881085215 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 5 cm |
| Breedte montageplaat | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 50 cm |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/97054/energy-label-97054-nl.png |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 25 cm |
| Lengte lampenkap | 500 cm |
| Lengte montageplaat | 10 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 142.50 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 60 W |
EAN
| EAN | 8718881085215 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 97054 QAZQA combi - Moderne Hanglamp met kap - 1 lichts - Ø 500 mm - Groen - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt