Art Deco Trade - 3 lichts Kroonluchter Lovely Narcissus
- EAN: 8720847574381
- Categorie(n): Kroonluchters
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:10:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Illuminateer je huis met deze prachtige 3-lichts kroonluchter van Art Deco Trade - Coloured by Art, met een betoverende Narcissus bloemdesign. De kroonluchter straalt in goudgeel en brengt de lente in je interieur. De Narcis, met zijn pittoreske oranje "trompet" in het hart van de kelk, omsluit de lichtbron liefdevol en zorgt voor prachtig gefilterd licht.
Deze kroonluchter is een ware eyecatcher met een diameter van 80 cm, perfect om een statement te maken in je woonkamer of eetkamer. De lampenkap is gemaakt van glas en metaal, waardoor de combinatie van materialen zorgt voor een elegante uitstraling.
Hoewel de kroonluchter geen dim- of lichtbronnen bevat, wordt hij eenvoudig bediend met een wandschakelaar. Met een IP-waarde van IP40 en een fitting van E27, voldoet deze lamp aan alle technische eisen voor kwaliteit en duurzaamheid.
De kroonluchter wordt aangesloten op netstroom en heeft een verstelbaarheid van niet verstelbaar. De CE-markering en de mogelijkheid om de verlichting via een mobiele app te bedienen, voegen extra functionaliteit toe aan dit prachtige verlichtingsstuk.
Met een hoogte van 244 cm en een breedte van 80 cm, past deze kroonluchter perfect in verschillende interieurstijlen. Creëer een warme en uitnodigende sfeer in je huis met de Art Deco Trade - 3 lichts Kroonluchter Lovely Narcissus.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Art Deco Trade - 3 lichts Kroonluchter Lovely Narcissus kopen voor de prijs van € 444,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Art Deco Trade - 3 lichts Kroonluchter Lovely Narcissus te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Art Deco Trade - 3 lichts Kroonluchter Lovely Narcissus bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 415,00 voor Art Deco Trade - 3 lichts Kroonluchter Lovely Narcissus is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 444,00 op 03-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 29,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Merk | Art Deco Trade - Coloured by Art |
Algemene kenmerken
| Merk | Art Deco Trade - Coloured by Art |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Materiaal | Glas Metaal |
| Kleur | Geel |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| IP waarde | IP40 |
Productinformatie
| Merk | Art Deco Trade - Coloured by Art |
| EAN | 8720847574381 |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accuduur | Geen accu |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Product breedte | 80 cm |
| Product hoogte | 244 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands Engels Frans Duits |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 0 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720847574381 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Art Deco Trade - 3 lichts Kroonluchter Lovely Narcissus aankoopt