Art Deco Trade - Tiffany Kroonluchter Narcissus 3
- EAN: 8720847573063
- Categorie(n): Kroonluchters
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:10:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een echte lente-bode! Deze ontluikende Tiffany bloem is uitgevoerd in goud geel en daar wordt iedereen blij van. Ogenschijnlijk een simpele bloem? Nee absoluut niet... De Narcis is zeer ijdel, want in het hart van de kelk laat de bloemlamp een oranje "trompet" zien. De lichtbron wordt zo liefdevol omsloten en het licht ook nog eens prachtig gefilterd. De drie glaskappen zijn geassembleerd aan Vintage linnen snoeren. De snoeren zijn op hun beurt bevestigd aan een ronde plafondplaat van 25 cm diameter Linnen snoer: 1,5m.
De Tiffany Kroonluchter Narcissus 3 is gemaakt door Art Deco Trade - Coloured by Art. De materialen die gebruikt zijn in deze schitterende kroonluchter zijn metaal, textiel en glas, wat zorgt voor een unieke en sfeervolle uitstraling. De kleur geel van deze kroonluchter brengt een warm en uitnodigend gevoel in elke ruimte waar het geplaatst wordt.
Deze prachtige kroonluchter wordt geleverd zonder dimfunctie en lichtbron, werkt op netstroom en kan eenvoudig bediend worden met een wandschakelaar. Met een IP waarde van IP22 is deze kroonluchter geschikt voor gebruik binnenshuis.
De afmetingen van de Tiffany Kroonluchter Narcissus 3 zijn 25 cm breed, 167 cm hoog en 25 cm lang. Het product is niet speciaal ontworpen voor kinderen en wordt geleverd met een universele taalhandleiding. Bovendien heeft elke lichtpunt een wattage van 0W en bevat het geen eWaste.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Art Deco Trade - Tiffany Kroonluchter Narcissus 3 kopen voor de prijs van € 437,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Art Deco Trade - Tiffany Kroonluchter Narcissus 3 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Art Deco Trade - Tiffany Kroonluchter Narcissus 3 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 404,00 voor Art Deco Trade - Tiffany Kroonluchter Narcissus 3 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 437,00 op 19-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 33,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Art Deco Trade - Coloured by Art |
Algemene kenmerken
| Merk | Art Deco Trade - Coloured by Art |
| Materiaal | Metaal Textiel Glas |
| Kleur | Geel |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| IP waarde | IP22 |
Productinformatie
| Merk | Art Deco Trade - Coloured by Art |
| EAN | 8720847573063 |
Overige kenmerken
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 167 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Wattage per lichtpunt | 0 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720847573063 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Art Deco Trade - Tiffany Kroonluchter Narcissus 3 aankoopt