B.K.Licht - LED Keukenverlichting - witte onderbouwverlichting - kastverlichting - kantelbaar - 4.000K - 1.000Lm - 8,5W
- EAN: 4057722000678
- Categorie(n): Onderbouwverlichting
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De B.K.Licht LED keukenverlichting in het wit is een ideale toevoeging voor onderkastverlichting. Met een lichtopbrengst van 1000 lumen en een vermogen van 8,5W zorgt deze kastverlichting voor een heldere en sfeervolle verlichting in jouw keuken. De kleurtemperatuur van 4000 Kelvin geeft neutraal wit licht, waardoor je een prettige verlichting hebt tijdens het koken of bezig zijn in de keuken.
Deze moderne keukenverlichting is niet alleen praktisch en functioneel, maar ook decoratief dankzij het indirecte verlichtingseffect. De LED-module heeft een levensduur van ongeveer 20.000 branduren, waardoor je langdurig kunt genieten van deze lamp. Het armatuur is kantelbaar tot 45 graden, waardoor je de verlichting in elke gewenste richting kunt aanpassen.
De kastverlichting wordt geleverd met alle benodigde accessoires, waaronder aansluitkabels en een bevestigingsset. De lamp kan eenvoudig worden bevestigd onder keukenkastjes en de aan- en uitschakelaar zit handig verwerkt aan de behuizing van de lamp. Daarnaast kunnen meerdere lampen eenvoudig met elkaar worden verbonden via de verbindingskabels.
De B.K.Licht LED keukenverlichting is ideaal voor gebruik binnenshuis en zorgt voor een optimale verlichting van je keuken. Met zijn strakke en moderne design past deze onderbouwverlichting perfect in elke keukenomgeving. Haal deze kastverlichting in huis en creëer een aangename en heldere sfeer in jouw keuken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampen24
- Bij Lampen24 kun je B.K.Licht - LED Keukenverlichting - witte onderbouwverlichting - kastverlichting - kantelbaar - 4.000K - 1.000Lm - 8,5W kopen voor de prijs van € 23,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om B.K.Licht - LED Keukenverlichting - witte onderbouwverlichting - kastverlichting - kantelbaar - 4.000K - 1.000Lm - 8,5W te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat B.K.Licht - LED Keukenverlichting - witte onderbouwverlichting - kastverlichting - kantelbaar - 4.000K - 1.000Lm - 8,5W bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,99 voor B.K.Licht - LED Keukenverlichting - witte onderbouwverlichting - kastverlichting - kantelbaar - 4.000K - 1.000Lm - 8,5W is gemeten op 12-09-2025. De hoogste prijs was € 29,99 op 03-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | B.K.Licht |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Plastic |
| Kleur | wit |
| Vorm | Rechthoek |
| Product gewicht | 0.46 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Kantelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Ja |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - op product |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 1000 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Snoerlengte | 1.80 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | 1x armatuur voor onder de kast 1x aansluitkabel 1x aansluitkabel 1x bevestigingsset |
Productinformatie
| Merk | B.K.Licht |
| Speciaal voor de badkamer | Nee |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 4057722000678 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Hoogte montageplaat | 0 cm |
| Koppelbaar | Ja |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 20000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 56 cm |
| Product hoogte | 6.10 cm |
| Product lengte | 54.70 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type onderbouwverlichting | Kastverlichting Keukenverlichting |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 95 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 545 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.54 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 9 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 4057722000678 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je B.K.Licht - LED Keukenverlichting - witte onderbouwverlichting - kastverlichting - kantelbaar - 4.000K - 1.000Lm - 8,5W aankoopt