Brilliant CEMBALO - Plafondlamp - Bruin
- EAN: 4004353342332
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Brilliant CEMBALO plafondlamp in de kleur bruin is een moderne toevoeging aan elk interieur. Gemaakt van hoogwaardig metaal, heeft deze lamp een vierkante vorm en straalt warm wit licht uit, perfect voor een knusse sfeer in huis.
Met 12 ingebouwde LED lichtbronnen en een totaal vermogen van 4 watt, zorgt deze plafondlamp voor voldoende helderheid in elke kamer. De lichtbronnen hebben een levensduur van 20.000 uur, waardoor je lang van deze lamp kunt genieten zonder je zorgen te hoeven maken over het vervangen van de lichtbronnen.
De CEMBALO plafondlamp is voorzien van een dimfunctie en kan eenvoudig worden gedimd met een dimbare lichtbron en muurdimmer. Met afmetingen van 35 x 50 x 21 cm en een gewicht van 5.2 kg, is deze lamp geschikt voor verschillende ruimtes in huis.
De lamp wordt geleverd inclusief lichtbron en heeft een IP waarde van 20, wat betekent dat deze lamp niet geschikt is voor vochtige ruimtes. Perfect geschikt voor binnengebruik, voegt de Brilliant CEMBALO plafondlamp een vleugje elegantie toe aan je huis met zijn mooie bruine kleur en strakke design.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Bol.com kun je Brilliant CEMBALO - Plafondlamp - Bruin kopen voor de prijs van € 279,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Brilliant CEMBALO - Plafondlamp - Bruin te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Brilliant CEMBALO - Plafondlamp - Bruin in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Brilliant CEMBALO - Plafondlamp - Bruin bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 259,97 voor Brilliant CEMBALO - Plafondlamp - Bruin is gemeten op 21-12-2024. De hoogste prijs was € 346,97 op 13-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 87,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Brilliant |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Brilliant |
| Aantal lichtpunten | 12 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Bruin |
| Vorm | Vierkant |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 306 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Verlichting |
Productinformatie
| Merk | Brilliant |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 4004353342332 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Energielabel - URL | http://eec.demgensky.eu/EEC_Bilder/4004353342332.jpg |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 20000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 21 cm |
| Product lengte | 35 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 59 mm |
| Verpakking hoogte | 44 mm |
| Verpakking lengte | 28 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5.20 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 4 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4004353342332 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Brilliant CEMBALO - Plafondlamp - Bruin aankoopt