Brilliant Doro - Plafondspot - GU10 2x4,5W - 3000K - Zwart
- EAN: 4004353409318
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 02-05-2026 06:05:44 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Upgrade je verlichting met de Brilliant Doro plafondspot in het zwart. Deze strak vormgegeven spot combineert minimalistisch design met functionele verlichting. Met 2 GU10 fittingen van 4,5W per fitting biedt de Doro heldere en gerichte verlichting in elke kamer. De lichtopbrengst van 345 lumen per fitting en de warme kleurtemperatuur van 3000K zorgen voor een gezellige sfeer.
Het eigentijdse design van de Doro plafondspot past perfect bij moderne interieurs. De spot is eenvoudig te installeren en verstelbaar, waardoor je het licht naar wens kunt richten. Deze plafondspot is ideaal voor ruimtes zoals de keuken, slaapkamer, woonkamer of kantoor. Voeg een minimalistische touch toe aan je interieur met de Brilliant Doro!
De Doro plafondspot wordt geleverd inclusief montagemateriaal. Met een garantie van 2 jaar ben je verzekerd van kwaliteit en duurzaamheid. Deze binnenverlichting is niet alleen functioneel maar ook stijlvol. De lichtbronnen hebben een levensduur van 15000 uur en zijn vervangbaar, waardoor je langdurig van deze spot kunt genieten.
Deze zwarte plafondspot beschikt over handige specificaties zoals een IP waarde van 20 en een wattage van 4,5W per lichtpunt. De fitting is van het type GU10 en de afmetingen van de spot zijn 9 x 40 x 15 cm. Met de Doro plafondspot van Brilliant haal je hoogwaardige verlichting in huis met een eigentijds design en functionele kenmerken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Brilliant Doro - Plafondspot - GU10 2x4,5W - 3000K - Zwart kopen voor de prijs van € 32,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Brilliant Doro - Plafondspot - GU10 2x4,5W - 3000K - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 2 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Brilliant Doro - Plafondspot - GU10 2x4,5W - 3000K - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 32,24 voor Brilliant Doro - Plafondspot - GU10 2x4,5W - 3000K - Zwart is gemeten op 18-10-2025. De hoogste prijs was € 81,89 op 25-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 49,65. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Brilliant |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Brilliant |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | zwart |
| Vorm | Rechthoek |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 2000 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | - Plafondspot Dorro (Richtbaar) GU10 2x4,5W (345lm, 3000K) - Zwart - Montagemateriaal |
Productinformatie
| Merk | Brilliant |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 4004353409318 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 150 mm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Hal Kantoor Keuken Kinderkamer Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met melkglas | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 40 cm |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 160 mm |
| Verpakking hoogte | 92 mm |
| Verpakking lengte | 417 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.58 kg |
| Wattage per lichtpunt | 4.5 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4004353409318 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Brilliant Doro - Plafondspot - GU10 2x4,5W - 3000K - Zwart aankoopt