Brilliant Merapi - Plafondlamp - LED 32W - 3000K - Wit/Zwart
- EAN: 4004353390708
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:31:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Upgrade je verlichting met de Brilliant Merapi plafondlamp en geniet van een harmonieuze combinatie van stijl en functionaliteit in elke kamer! Deze moderne designplafondlamp heeft een vermogen van 32W en een indrukwekkende lichtopbrengst van 4100 lumen, wat zorgt voor helder en gelijkmatig licht in elke ruimte. De lamp heeft een warme kleurtemperatuur van 3000K, waardoor er een gezellige en uitnodigende sfeer ontstaat.
Het strakke design van de Brilliant Merapi plafondlamp in de combinatie van wit en zwart voegt een moderne en minimalistische uitstraling toe aan je interieur. De lamp is energiezuinig en betrouwbaar dankzij de LED-technologie, waardoor je langdurig van de verlichting kunt genieten. Met een afmeting van 50 cm breed, 5.60 cm hoog en een lengte van 50 cm past deze plafondlamp perfect in verschillende ruimtes zoals de woonkamer, slaapkamer of kantoor.
De lamp wordt geleverd inclusief montagemateriaal en is eenvoudig te installeren. Met een CE-markering is de kwaliteit en veiligheid van de Brilliant Merapi plafondlamp gegarandeerd. Deze lamp is geschikt voor binnen en heeft een fabrieksgarantie van 2 jaar. Upgrade nu je interieur met de stijlvolle en functionele Brilliant Merapi plafondlamp!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampentotaal Praxis
- Bij Lampentotaal kun je Brilliant Merapi - Plafondlamp - LED 32W - 3000K - Wit/Zwart kopen voor de prijs van € 72,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Brilliant Merapi - Plafondlamp - LED 32W - 3000K - Wit/Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Brilliant Merapi - Plafondlamp - LED 32W - 3000K - Wit/Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,99 voor Brilliant Merapi - Plafondlamp - LED 32W - 3000K - Wit/Zwart is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 85,20 op 29-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 25,21. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Brilliant |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Brilliant |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Kunststof Metaal |
| Kleur | wit, zwart |
| Vorm | Ovaal |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geïntegreerde LED |
| Lumen per lichtpunt | 4100 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | - Brilliant Plafondlamp Merapi LED 32W 3000K - Wit/Zwart - Montagemateriaal |
Productinformatie
| Merk | Brilliant |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 4004353390708 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Energielabel - URL | http://eec.demgensky.eu/EEC_Bilder/4004353390708.jpg |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Hal Kantoor Keuken Kinderkamer Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 5.60 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 555 mm |
| Verpakking hoogte | 550 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | F |
| Wattage per lichtpunt | 34 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4004353390708 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Brilliant Merapi - Plafondlamp - LED 32W - 3000K - Wit/Zwart aankoopt