Brilliant ODELLA Plafondlamp Wit RGB plafondlamp 120x30cm, CCT+RGB wit, 2700/6500K, G97081/05
- EAN: 4004353369957
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De moderne Brilliant ODELLA plafondlamp in de kleur wit is een eyecatcher in elk interieur. Gemaakt van hoogwaardig metaal en met zijn afmetingen van 29.5 cm lengte, 119.5 cm breedte en 5 cm hoogte, voegt deze lamp zowel stijl als sfeer toe aan elke ruimte. Met een gewicht van 4.5 kg is deze lamp solide en duurzaam.
De ingebouwde LED fitting zorgt voor helder en energiezuinig licht. De plafondlamp wordt geleverd inclusief 1 LED lichtbron van 37 watt. Met de dimfunctie en bijbehorende afstandsbediening kan de verlichting naar wens worden aangepast, waardoor de sfeer in de kamer in een handomdraai kan worden veranderd.
De IP waarde van 20 geeft aan dat deze plafondlamp niet waterbestendig is. Ideaal voor gebruik binnenshuis, bijvoorbeeld in de slaapkamer. Met een kleurtemperatuur van 2700 tot 6500K en de mogelijkheid om zowel wit als RGB licht te projecteren, biedt de ODELLA plafondlamp een scala aan opties om de perfecte verlichting te creëren voor elke gelegenheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Brilliant ODELLA Plafondlamp Wit RGB plafondlamp 120x30cm, CCT+RGB wit, 2700/6500K, G97081/05 kopen voor de prijs van € 69,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Brilliant ODELLA Plafondlamp Wit RGB plafondlamp 120x30cm, CCT+RGB wit, 2700/6500K, G97081/05 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Brilliant ODELLA Plafondlamp Wit RGB plafondlamp 120x30cm, CCT+RGB wit, 2700/6500K, G97081/05 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 69,00 voor Brilliant ODELLA Plafondlamp Wit RGB plafondlamp 120x30cm, CCT+RGB wit, 2700/6500K, G97081/05 is gemeten op 20-11-2024. De hoogste prijs was € 95,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 26,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Brilliant |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Brilliant |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rechthoek |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Bediening via afstandsbediening |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 4270 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Verlichting |
Productinformatie
| Merk | Brilliant |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 4004353369957 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Energielabel - URL | http://eec.demgensky.eu/EEC_Bilder/4004353369957.jpg |
| Geschikt voor ruimte | Slaapkamer |
| Kleur licht | Wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 20000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 119.50 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 29.50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 123 mm |
| Verpakking hoogte | 34 mm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.50 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 37 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4004353369957 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Brilliant ODELLA Plafondlamp Wit RGB plafondlamp 120x30cm, CCT+RGB wit, 2700/6500K, G97081/05 aankoopt