Brilliant - SIROCCO plafondlamp 90198/70 - E27 - grijs
- EAN: 4004353301315
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Brilliant SIROCCO plafondlamp 90198/70 in grijs is een prachtige landelijke lamp die perfect past in diverse interieurstijlen. De lamp is gemaakt van hoogwaardig metaal en glas, wat zorgt voor een duurzame en stijlvolle uitstraling.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Brilliant - SIROCCO plafondlamp 90198/70 - E27 - grijs kopen voor de prijs van € 24,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Brilliant - SIROCCO plafondlamp 90198/70 - E27 - grijs te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Brilliant - SIROCCO plafondlamp 90198/70 - E27 - grijs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,95 voor Brilliant - SIROCCO plafondlamp 90198/70 - E27 - grijs is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 24,50 op 16-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,55. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Brilliant |
Algemene kenmerken
| Merk | Brilliant |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 31 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 500 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Verlichting |
Productinformatie
| Merk | Brilliant |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 4004353301315 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Energielabel - URL | https://www.brilliant-ag.eu/img/eec/DE/BAG-90198_70_EEC.jpg |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 0 uur |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 12.50 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.90 kg |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 4004353301315 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Brilliant - SIROCCO plafondlamp 90198/70 - E27 - grijs aankoopt