Dimtone inbouwspot Waldamar -Rond Chrome -Philips Warm Glow -Dimbaar -4.9W -Philips LED
- EAN: 8720053431782
- Categorie(n): Inbouwspots
De Dimtone inbouwspot Waldamar is de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een combinatie van functionaliteit en stijl. Met zijn strakke ronde lijnen en zilveren armatuur voegt deze Philips Dimtone inbouwspot een moderne industriële uitstraling toe aan elke ruimte. Daarnaast is deze spot dimbaar en kantelbaar, waardoor u de lichthoek eenvoudig kunt aanpassen aan uw voorkeuren.
Met de Dimtone technologie van Philips kunt u niet alleen de lichtopbrengst regelen, maar ook de lichtkleur. Op vol vermogen biedt deze Led spot een lichtopbrengst vergelijkbaar met een 50 Watt halogeenspot en een warme lichtkleur van 2700K (extra warm wit). Als u de spot dimt, verandert de lichtkleur naar een nog warmere tint van 2200K (super warm wit). De GU10 spot heeft een levensduur van gemiddeld 25.000 uur en is eenvoudig vervangbaar.
Deze Dimtone spot van Philips heeft een vermogen van 4.9W en is energiezuinig zonder in te leveren op de lichtopbrengst. De aluminium behuizing zorgt voor een professionele bouwkwaliteit en lange levensduur. Bovendien is de GU10 lichtbron vervangbaar, waardoor u lang kunt genieten van deze hoogwaardige inbouwspot.
Met een diameter van 9.50 cm en een inbouwdiepte van 7 cm is deze inbouwspot geschikt voor diverse ruimtes zoals de woonkamer of keuken. De spot wordt compleet geleverd met een GU10 Dimtone spot van Philips, een armatuur van V-Tac en een GU10 fitting. De lamp is eenvoudig te installeren en past dankzij zijn moderne uitstraling in elk interieur.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Dimtone inbouwspot Waldamar -Rond Chrome -Philips Warm Glow -Dimbaar -4.9W -Philips LED bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,96 voor Dimtone inbouwspot Waldamar -Rond Chrome -Philips Warm Glow -Dimbaar -4.9W -Philips LED is gemeten op 28-01-2025. De hoogste prijs was € 22,29 op 05-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,33. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | RTM Lighting |
Algemene kenmerken
| Merk | RTM Lighting |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 9.50 cm |
| Inbouwdiepte | 7 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Chrome+ |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.25 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Kantelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wanddimmer |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 355 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 2100 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | RTM Lighting |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8720053431782 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Energielabel - URL | https://www.pretmetled.nl/media/wysiwyg/decs.jpg |
| Geschikt voor ruimte | Woonkamer |
| Inbouw breedte | 95 mm |
| Inbouw lengte | 70 mm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 15 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Product breedte | 9.50 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 16.45 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 95 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 95 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| Wattage per lichtpunt | 4.9 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8720053431782 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dimtone inbouwspot Waldamar -Rond Chrome -Philips Warm Glow -Dimbaar -4.9W -Philips LED aankoopt