E14 LED lamp 8W 220V G45 300 ° - Warm wit licht - Overig - Unité - Wit Chaud 2300K - 3500K - SILUMEN
- EAN: 7426924075758
- Categorie(n): Lichtbronnen Led lampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit E14 LED lamp 8W 220V G45 300 ° neemt de bolvorm aan, G45. De onderkant van de lamp heeft de vorm van een schroef. Je hebt geen externe transformator nodig om je lamp te kunnen aansteken. Deze wordt rechtstreeks op 220V geïnstalleerd. Schroef je traditionele lamp los van je apparaat en schroef de nieuwe LED vast. Voorzie uzelf van led-verlichting voor de verlichting van uw bedrijf of uw huis.
Deze LED-lamp van Silumen met een vermogen van 8W beschikt over een fitting van E14 en heeft geen dimfunctie. Met een lumen per lichtpunt van 800 lm en een wattage van 8W, biedt deze lamp warm wit licht met een kleurtemperatuur van 4000 K.
De bediening van deze verlichting gebeurt via een wandschakelaar en de IP-waarde is IP20. De aansluitspanning van de lamp is 220V en de levensduur van de lichtbronnen bedraagt 25000 uur. De CRI-waarde is 85, wat zorgt voor een goede kleurweergave.
Met afmetingen van 5 cm in hoogte en 9 cm in lengte, past deze LED-lamp perfect in elk interieur. De lamp wordt geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar en wordt zorgvuldig verpakt met zichtbare CE-markering.
Deze LED-lamp is geschikt voor gebruik binnenshuis en wordt geleverd als 1 stuk. De verpakking heeft een breedte van 5 cm, een hoogte van 5 cm en een lengte van 9 cm. De lamp weegt 52,00 kg en werkt op netstroom.
Ontdek de voordelen van deze hoogwaardige LED-lamp van Silumen en verlicht uw ruimte met kwaliteit en stijl.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je E14 LED lamp 8W 220V G45 300 ° - Warm wit licht - Overig - Unité - Wit Chaud 2300K - 3500K - SILUMEN kopen voor de prijs van € 8,70. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om E14 LED lamp 8W 220V G45 300 ° - Warm wit licht - Overig - Unité - Wit Chaud 2300K - 3500K - SILUMEN te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat E14 LED lamp 8W 220V G45 300 ° - Warm wit licht - Overig - Unité - Wit Chaud 2300K - 3500K - SILUMEN bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,70 voor E14 LED lamp 8W 220V G45 300 ° - Warm wit licht - Overig - Unité - Wit Chaud 2300K - 3500K - SILUMEN is gemeten op 07-03-2025. De hoogste prijs was € 8,75 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,05. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Silumen |
|---|---|
| Fitting | E14 |
| IP Waarde | IP20 |
Algemeen
| Merk | Silumen |
| Lichtbron | Led-lamp |
Productspecificaties
| Fitting | E14 |
| Met dimfunctie | Nee |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | F |
| Vorm lichtbron | Schakelbord (parfum) |
| Lumen per lichtpunt | 800 lm |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Wattage per lichtpunt | 8 W |
Technische specificaties
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
| IP waarde | IP20 |
| Aansluitspanning | 220 V |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 uur |
| CRI | 85 |
Afmetingen
| Diameter | 0 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 9 cm |
Smart Home
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Met sensor | Nee |
| Type sensor | Geen sensor |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Verpakking
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
| Verpakking breedte | 5.000000 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 9 cm |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsgewicht | 52.00 kg |
| Voedingstype | Netstroom |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
EAN
| EAN | 7426924075758 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je E14 LED lamp 8W 220V G45 300 ° - Warm wit licht - Overig - Unité - Wit Chaud 2300K - 3500K - SILUMEN aankoopt