EDI light by EGLO Anwick Hanglamp - E27 - Ø 37 cm - Zwart/Rotan - Natuur
- EAN: 9008420557099
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Anwick Hanglamp is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Met zijn bruine en zwarte uitstraling past deze lamp perfect in een industriële setting en brengt direct sfeer in de ruimte. De combinatie van hoogwaardig staal en rotan zorgt voor een unieke uitstraling die klasse en kwaliteit uitstraalt.
Deze landelijke hanglamp heeft een diameter van 37 cm en is in hoogte verstelbaar tot maximaal 110 cm, waardoor je hem eenvoudig aanpast aan jouw wensen en de ruimte waarin hij hangt. De EGLO Anwick Hanglamp is geschikt voor een E27 lichtbron van maximaal 25W (exclusief).
Met de mogelijkheid om de hanglamp aan te sluiten op een dimmer, kun je altijd de perfecte sfeer creëren in je huis of op kantoor. De lamp wordt geleverd met 2 jaar garantie, waardoor je verzekerd bent van een duurzaam product waar je lang van kunt genieten.
EGLO is al sinds 1969 een vooraanstaande speler in de consumentenverlichting wereldwijd. De ontwerpen van EGLO zijn hedendaags, innovatief en exclusief. Elk product wordt met zorg ontworpen en geproduceerd, wat resulteert in prachtige verlichtingsarmaturen die zowel functioneel als stijlvol zijn.
Hang de EGLO Anwick Hanglamp in je eetkamer, keuken of woonkamer en transformeer de ruimte met warm wit licht. Met zijn unieke ontwerp en verstelbare hoogte is deze hanglamp een echte blikvanger in huis. Bestel hem vandaag nog en verrijk je interieur met deze sfeervolle verlichting van EGLO.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EDI light by EGLO Anwick Hanglamp - E27 - Ø 37 cm - Zwart/Rotan - Natuur kopen voor de prijs van € 47,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EDI light by EGLO Anwick Hanglamp - E27 - Ø 37 cm - Zwart/Rotan - Natuur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EDI light by EGLO Anwick Hanglamp - E27 - Ø 37 cm - Zwart/Rotan - Natuur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 41,99 voor EDI light by EGLO Anwick Hanglamp - E27 - Ø 37 cm - Zwart/Rotan - Natuur is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 47,99 op 06-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 6,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Materiaal | Staal Hout |
| Kleur | Zwart Bruin |
| Vorm | Rechthoek |
| Product gewicht | 0.83 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9008420557099 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | September |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Keuken Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 37 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 37 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 38.00 cm |
| Verpakking hoogte | 29.00 cm |
| Verpakking lengte | 38.00 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.83 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9008420557099 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EDI light by EGLO Anwick Hanglamp - E27 - Ø 37 cm - Zwart/Rotan - Natuur aankoopt