EGLO Aggius - Hanglamp - 1 Lichts - Chroom - Wit, Helder
- EAN: 9002759915452
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Aggius - Hanglamp - 1 Lichts - Chroom - Wit, Helder kopen voor de prijs van € 27,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Aggius - Hanglamp - 1 Lichts - Chroom - Wit, Helder te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Aggius - Hanglamp - 1 Lichts - Chroom - Wit, Helder bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,50 voor EGLO Aggius - Hanglamp - 1 Lichts - Chroom - Wit, Helder is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 27,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| Paneel type | LED |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Ovaal |
| Product gewicht | 1.58 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte instelbaar (na installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 400 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 110 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759915452 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2011 |
| Introductiemaand | Juni |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 184 mm |
| Verpakking hoogte | 116 mm |
| Verpakking lengte | 222 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.56 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 6 W |
EAN
| EAN | 9002759915452 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Aggius - Hanglamp - 1 Lichts - Chroom - Wit, Helder aankoopt