EGLO Alsager Hanglamp - E27 - 91 cm - Zwart/Grijs - Vilt/Staal
- EAN: 9002759439859
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:42:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Alsager Hanglamp is een hippe hanglamp die jouw interieur een warm en zacht karakter geeft. Gemaakt van hoogwaardig staal en vilt, straalt deze lamp een gezellige en uitnodigende sfeer uit. Met een formaat van H 110 x L 91 x B 21 cm is deze hanglamp een echte eyecatcher in elke ruimte.
De lamp wordt geleverd met een stoffen snoer dat perfect samensmelt met het warme karakter van het vilt. Je kunt de lamp eenvoudig zelf in elkaar zetten en monteren. Bepaal zelf de hoogte van de lamp en sluit hem gemakkelijk aan op een dimmer (excl.) of dim hem met slimme EGLO connect lichtbronnen.
Met een E27 fitting en de mogelijkheid om een lichtbron van maximaal 3X40W te gebruiken (excl.), zorgt de EGLO Alsager Hanglamp voor de perfecte verlichting in jouw interieur. Deze hanglamp is geschikt voor diverse ruimtes zoals de woonkamer, eetkamer, slaapkamer of kantoor, en voegt een stijlvolle touch toe aan elke omgeving.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampentotaal Lampen24
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Alsager Hanglamp - E27 - 91 cm - Zwart/Grijs - Vilt/Staal kopen voor de prijs van € 115,20. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Alsager Hanglamp - E27 - 91 cm - Zwart/Grijs - Vilt/Staal te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Alsager Hanglamp - E27 - 91 cm - Zwart/Grijs - Vilt/Staal bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 32,00 voor EGLO Alsager Hanglamp - E27 - 91 cm - Zwart/Grijs - Vilt/Staal is gemeten op 12-03-2025. De hoogste prijs was € 139,00 op 12-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 107,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Grijs Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.97 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759439859 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Keuken Woonkamer Babykamer Garage Hal Kantoor Kelder Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Werkkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 91 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 264 mm |
| Verpakking hoogte | 787 mm |
| Verpakking lengte | 230 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3.26 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 9002759439859 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Alsager Hanglamp - E27 - 91 cm - Zwart/Grijs - Vilt/Staal aankoopt