EGLO Ayesgarth Hanglamp - E27 - 91 cm - Zwart/Hout
- EAN: 9002759438678
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:31:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak je interieur compleet met de EGLO Ayesgarth hanglamp in zwart met houten accenten. Deze hippe hanglamp heeft een trendy ontwerp en straalt klasse en kwaliteit uit in elke bohemian leefomgeving. Met een afmeting van H 110 x L 91 x B 21 cm is deze lamp perfect aanpasbaar in diverse ruimtes, of het nu je woonkamer of kantoor is. De lamp is vervaardigd van hoogwaardig staal en hout, waardoor deze lang meegaat en stijlvol blijft in elk interieur.
Je kunt de EGLO Ayesgarth eenvoudig in hoogte verstellen tot maximaal 110 cm, waardoor je de perfecte installatiehoogte kunt kiezen die bij jouw behoeften past. De hanglamp is geschikt voor gebruik met een E27 lichtbron van maximaal 40W (niet inbegrepen) en kan eenvoudig worden aangesloten op een dimmer (exclusief) of gedimd worden met slimme EGLO connect lichtbronnen.
EGLO staat bekend om zijn exclusieve designverlichting en vakmanschap. Met meer dan 50 jaar ervaring in de consumentenverlichting behoort EGLO tot de top in de wereld. De Ayesgarth hanglamp is een waar kunstwerk dat zorgvuldig is ontworpen en geproduceerd voor een prachtige uitstraling en een lange levensduur. Met 2 jaar garantie ben je verzekerd van een kwaliteitsproduct dat jarenlang sfeer en verlichting zal brengen in je huis of kantoor.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Ayesgarth Hanglamp - E27 - 91 cm - Zwart/Hout kopen voor de prijs van € 93,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Ayesgarth Hanglamp - E27 - 91 cm - Zwart/Hout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Ayesgarth Hanglamp - E27 - 91 cm - Zwart/Hout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 93,00 voor EGLO Ayesgarth Hanglamp - E27 - 91 cm - Zwart/Hout is gemeten op 02-04-2026. De hoogste prijs was € 132,85 op 12-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 39,85. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Materiaal | Edelstaal Hout |
| Kleur | Zwart Bruin |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759438678 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 91 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 225 mm |
| Verpakking lengte | 795 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.81 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 9002759438678 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Ayesgarth Hanglamp - E27 - 91 cm - Zwart/Hout aankoopt