EGLO Azbarren - Hanglamp - E27 - 119,5 cm - Beige
- EAN: 9002759397524
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:55:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO hanglamp Azbarren is een prachtige toevoeging voor elk interieur. Deze hanglamp, gemaakt van hoogwaardig staal en keramiek, straalt kwaliteit en stijl uit. Met een lengte van 119,5 cm en een subtiele beige kleur past deze lamp perfect in diverse woon- en werkruimten.
De hanglamp heeft een E27 fitting en kan worden gebruikt met maximaal 4 lichtbronnen van elk 25W. Helaas worden de lichtbronnen niet meegeleverd, maar de lamp is wel voorzien van een handige wandschakelaar voor eenvoudige bediening.
De EGLO hanglamp Azbarren is niet alleen functioneel, maar ook energiezuinig met een energieklasse A++. Daarnaast geniet je van 2 jaar garantie op deze prachtige lamp die met zorg is ontworpen en geproduceerd.
Met zijn ronde vorm, beige kleur en dimfunctie creëert de EGLO Azbarren een warme en sfeervolle verlichting in elke ruimte. Of het nu in de woonkamer, slaapkamer of kantoor is, deze hanglamp voegt een vleugje elegantie toe aan jouw interieur.
Haal nu de EGLO hanglamp Azbarren in huis en geniet van hoogwaardige kwaliteit, exclusief design en een sfeervolle verlichting die perfect aansluit op jouw persoonlijke stijl.
Bestel vandaag nog en verrijk je woning met de prachtige EGLO Azbarren hanglamp!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Coolshop Lampentotaal
- Bij Coolshop kun je EGLO Azbarren - Hanglamp - E27 - 119,5 cm - Beige kopen voor de prijs van € 171,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Azbarren - Hanglamp - E27 - 119,5 cm - Beige te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Azbarren - Hanglamp - E27 - 119,5 cm - Beige bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 109,00 voor EGLO Azbarren - Hanglamp - E27 - 119,5 cm - Beige is gemeten op 17-07-2025. De hoogste prijs was € 206,95 op 05-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 97,95. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|---|
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 4 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | beige, grijs |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 5.49 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759397524 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 14.50 cm |
| Product hoogte | 150 cm |
| Product lengte | 119.50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 250 mm |
| Verpakking lengte | 1190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5.50 kg |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759397524 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Azbarren - Hanglamp - E27 - 119,5 cm - Beige aankoopt