EGLO Batholino Led Carpi - Wand/Plafondlamp - 1 Lichts - Ø38.5 cm - Wit, Chroom - Wit
- EAN: 9002759952839
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Batholino Led Carpi is een prachtige wand/plafondlamp van 38.5 cm diameter, gemaakt van hoogwaardig staal. Het strakke en moderne ontwerp in combinatie met de witte en chromen afwerking geeft een eigentijdse uitstraling aan elke ruimte.
Met een energiezuinige geïntegreerde LED module van 16W biedt deze lamp warm wit licht (3000K), wat zorgt voor een aangename sfeer in huis. Daarnaast heeft de Led Carpi een lichtopbrengst van 1110 lm per lichtpunt, waardoor de ruimte goed verlicht wordt.
De EGLO Led Carpi is spatwaterdicht (IP44), waardoor deze lamp ideaal is voor gebruik in de badkamer (zone 2 of 3). De lamp wordt geleverd met alle benodigde accessoires, inclusief lichtbronnen. Daarnaast biedt EGLO maar liefst 5 jaar garantie op deze prachtige verlichting.
Deze wand/plafondlamp van EGLO is geschikt voor diverse ruimtes zoals de slaapkamer, keuken, woonkamer of zelfs op het balkon. Met zijn strakke en tijdloze design is de EGLO Batholino Led Carpi niet alleen functioneel, maar ook een stijlvolle toevoeging aan elk interieur.
Haal met de EGLO Batholino Led Carpi een stukje exclusiviteit en vakmanschap in huis. De lamp is zorgvuldig ontworpen en geproduceerd, wat zich vertaalt in een prachtige uitstraling en een lange levensduur. Kies voor kwaliteit en design met de verlichting van EGLO.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Bol.com kun je EGLO Batholino Led Carpi - Wand/Plafondlamp - 1 Lichts - Ø38.5 cm - Wit, Chroom - Wit kopen voor de prijs van € 58,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Batholino Led Carpi - Wand/Plafondlamp - 1 Lichts - Ø38.5 cm - Wit, Chroom - Wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is EGLO Batholino Led Carpi - Wand/Plafondlamp - 1 Lichts - Ø38.5 cm - Wit, Chroom - Wit in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Batholino Led Carpi - Wand/Plafondlamp - 1 Lichts - Ø38.5 cm - Wit, Chroom - Wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 47,50 voor EGLO Batholino Led Carpi - Wand/Plafondlamp - 1 Lichts - Ø38.5 cm - Wit, Chroom - Wit is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 89,99 op 07-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 42,49. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|---|
| IP Waarde | IP44 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Diameter | 38.50 cm |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Wit, Chroom |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 1110 lm |
| IP waarde | IP44 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759952839 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2015 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Badkamer Balkon Buiten Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Tuin Vochtige ruimtes Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 38.50 cm |
| Product hoogte | 7.50 cm |
| Product lengte | 38.50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 408 mm |
| Verpakking hoogte | 106 mm |
| Verpakking lengte | 417 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.62 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 3.6 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759952839 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Batholino Led Carpi - Wand/Plafondlamp - 1 Lichts - Ø38.5 cm - Wit, Chroom - Wit aankoopt