Eglo Blackwater - Hanglamp - Zwart
- EAN: 9002759430931
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Eglo Blackwater hanglamp is een prachtige toevoeging aan elk industrieel interieur. Met zijn strakke zwarte kleur en gemaakt van hoogwaardig ijzer, is deze lamp zowel stijlvol als duurzaam. De hanglamp heeft een breedte van 58 cm, een hoogte van 150 cm en een diameter van Ø58 cm, waardoor hij een indrukwekkende aanwezigheid heeft in elke ruimte. Met een gewicht van 10,1 kg voelt deze lamp ook stevig en robuust aan.
De hanglamp biedt ruimte voor 5 E27 lichtbronnen van maximaal 60 watt, waardoor je een heldere en sfeervolle verlichting kunt creëren. Let op: de lampen worden niet meegeleverd, maar de hanglamp is wel dimbaar met een dimbare lichtbron en led dimmer. De IP waarde van 20 betekent dat deze hanglamp niet bestand is tegen water, dus het is aan te raden om hem binnenshuis te gebruiken.
Wat deze hanglamp extra speciaal maakt, is het feit dat hij verstelbaar is en kan worden gedimd, waardoor je de verlichting naar wens kunt aanpassen. De moderne ronde vorm en de hoogwaardige materialen maken van de Eglo Blackwater een echte eyecatcher in elke kamer. Of je hem nu in de woonkamer, eetkamer of slaapkamer plaatst, deze hanglamp zal zeker de aandacht trekken en een gezellige sfeer creëren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Eglo Blackwater - Hanglamp - Zwart kopen voor de prijs van € 149,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Eglo Blackwater - Hanglamp - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Eglo Blackwater - Hanglamp - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 149,95 voor Eglo Blackwater - Hanglamp - Zwart is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 149,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 5 |
| Materiaal | IJzer |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 10.10 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Verlichting |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759430931 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur licht | Wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 0 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 58 cm |
| Product hoogte | 150 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakkingsgewicht | 10.10 kg |
| Wattage per lichtpunt | 60 W |
EAN
| EAN | 9002759430931 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Eglo Blackwater - Hanglamp - Zwart aankoopt