EGLO Carlton Hanglamp - E27 - Ø 31 cm - Munt
- EAN: 9002759492595
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:44:29 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Carlton Hanglamp is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Met zijn moderne ontwerp en vintage uitstraling past deze hanglamp perfect in elke woon- of werkruimte. De lamp is gemaakt van hoogwaardig staal en heeft een diameter van 31 cm, waardoor hij een echte eyecatcher is.
Wat deze hanglamp zo praktisch maakt, is dat je de hoogte zelf kunt instellen. Of je nu behoefte hebt aan wat meer sfeerverlichting of juist helder licht nodig hebt, met de EGLO Carlton Hanglamp kun je dit helemaal naar wens aanpassen. Bovendien is de lamp eenvoudig aan te sluiten op een dimmer (exclusief) of te dimmen met slimme EGLO connect lichtbronnen.
Deze hanglamp heeft een E27 fitting en wordt geleverd zonder lichtbron. Hij is in hoogte verstelbaar bij installatie en werkt op netstroom. Wil je de verlichting bedienen? Dat kan eenvoudig met een wanddimmer. Daarnaast heeft de EGLO Carlton Hanglamp een CE markering en wordt geleverd met 2 jaar fabrieksgarantie.
Of je nu op zoek bent naar een stijlvolle verlichting voor je woonkamer, slaapkamer of kantoor, de EGLO Carlton Hanglamp zal zeker een statement maken in elke ruimte. Met zijn warm witte licht zorgt deze hanglamp niet alleen voor sfeer, maar ook voor functionaliteit en een lange levensduur. Bestel deze prachtige hanglamp vandaag nog en transformeer je interieur!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampen24
- Bij Lampen24 kun je EGLO Carlton Hanglamp - E27 - Ø 31 cm - Munt kopen voor de prijs van € 57,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Carlton Hanglamp - E27 - Ø 31 cm - Munt te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Carlton Hanglamp - E27 - Ø 31 cm - Munt bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,42 voor EGLO Carlton Hanglamp - E27 - Ø 31 cm - Munt is gemeten op 25-03-2026. De hoogste prijs was € 47,99 op 05-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 16,57. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Groen |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.48 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wanddimmer |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759492595 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2014 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 31 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 31 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 31 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 33.00 cm |
| Verpakking hoogte | 32.40 cm |
| Verpakking lengte | 39.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.39 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759492595 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Carlton Hanglamp - E27 - Ø 31 cm - Munt aankoopt