EGLO Cawton Hanglamp - E27 - 76 cm - Grijs/Bruin - Staal/Hout
- EAN: 9002759439521
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Cawton Hanglamp is een ware eyecatcher met zijn robuuste ontwerp en sfeervolle uitstraling. Deze industriële hanglamp van EGLO is gemaakt van hoogwaardig staal en hout, waardoor de lamp niet alleen functioneel is, maar ook een prachtige toevoeging aan elk interieur. Met een hoogte van 110 cm en afmetingen van 76 x 16 cm kun je de hoogte van de lamp naar wens aanpassen, wat zorgt voor een persoonlijke touch in je woon- of werkruimte.
De EGLO Cawton Hanglamp biedt de mogelijkheid om een E27 lichtbron van maximaal 3X40W te gebruiken (exclusief). De lamp is eenvoudig aan te sluiten op een dimmer (exclusief) of te dimmen met compatibele slimme EGLO connect.z lichtbronnen. Het in elkaar zetten en monteren van deze lamp is een eenvoudige klus en met 2 jaar garantie ben je verzekerd van kwaliteit en duurzaamheid.
Deze compacte hanglamp is voorzien van verstelmogelijkheden bij installatie, waardoor je de hoogte naar eigen wens kunt instellen. Met bruin en zilver als kleurencombinatie past de lamp perfect in een industrieel interieur. De EGLO Cawton Hanglamp is geschikt voor diverse ruimtes binnenshuis, zoals de eetkamer, keuken of woonkamer, en zorgt met warm wit licht voor een gezellige sfeer.
Voeg een vleugje exclusiviteit en vakmanschap toe aan je interieur met de EGLO Cawton Hanglamp. Deze lamp combineert eigentijds design met hoogwaardige materialen en is een ware blikvanger in elke ruimte. Met EGLO ben je verzekerd van modern en innovatief design dat wereldwijd mensen aanspreekt, en met deze hanglamp haal je een stukje kunst in huis dat voor een langere tijd zal stralen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampen24
- Bij Bol.com kun je EGLO Cawton Hanglamp - E27 - 76 cm - Grijs/Bruin - Staal/Hout kopen voor de prijs van € 139,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Cawton Hanglamp - E27 - 76 cm - Grijs/Bruin - Staal/Hout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Cawton Hanglamp - E27 - 76 cm - Grijs/Bruin - Staal/Hout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 127,90 voor EGLO Cawton Hanglamp - E27 - 76 cm - Grijs/Bruin - Staal/Hout is gemeten op 25-07-2025. De hoogste prijs was € 171,84 op 16-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 43,94. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal Hout |
| Kleur | Bruin Zilver |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 2.92 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759439521 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Keuken Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 16 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 76 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 25.8 cm |
| Verpakking hoogte | 70.8 cm |
| Verpakking lengte | 19.2 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.92 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 9002759439521 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Cawton Hanglamp - E27 - 76 cm - Grijs/Bruin - Staal/Hout aankoopt