EGLO Ciampino Hanglamp - E27 - Ø 54 cm - Zwart/Grijs - Glas
- EAN: 9008606312733
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de EGLO Ciampino Hanglamp en geef een unieke touch aan je interieur. Deze moderne hanglamp is vervaardigd uit hoogwaardig rookglas en straalt een zee van licht uit, perfect voor elke ruimte in huis. Met zijn elegante zwarte en grijze tinten voegt de Ciampino een stijlvolle en luxe uitstraling toe aan elke kamer.
De EGLO Ciampino Hanglamp heeft 5 lichtpunten en is gemaakt van staal en glas. Met een gewicht van 4.72 kg is deze hanglamp een eyecatcher in elke ruimte. De lamp is voorzien van een E27 fitting en heeft een diameter van 54 cm, een hoogte van 150 cm en een breedte van 54 cm.
De hanglamp is voor binnen gebruik en komt zonder lichtbron. Met de mogelijkheid tot dimmen en een lichtopbrengst van 0 lm per lichtpunt kun je de sfeer in huis perfect afstemmen op elke gelegenheid. De Ciampino is niet verstelbaar en kan bediend worden met een wandschakelaar.
De EGLO Ciampino Hanglamp wordt geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar. De verpakkingsinhoud bestaat uit het armatuur, handleiding en algemene veiligheidsvoorschriften. Het EAN-nummer van deze hanglamp is 9008606312733.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal Lampen24
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Ciampino Hanglamp - E27 - Ø 54 cm - Zwart/Grijs - Glas kopen voor de prijs van € 229,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Ciampino Hanglamp - E27 - Ø 54 cm - Zwart/Grijs - Glas te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Ciampino Hanglamp - E27 - Ø 54 cm - Zwart/Grijs - Glas bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 197,79 voor EGLO Ciampino Hanglamp - E27 - Ø 54 cm - Zwart/Grijs - Glas is gemeten op 22-04-2026. De hoogste prijs was € 324,36 op 25-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 126,57. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 5 |
| Materiaal | Staal Glas |
| Kleur | Zwart Grijs |
| Product gewicht | 4.72 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9008606312733 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Badkamer Balkon Buiten Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Tuin Vochtige ruimtes Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 54 cm |
| Product hoogte | 150 cm |
| Product lengte | 54 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 52.5 cm |
| Verpakking hoogte | 52.5 cm |
| Verpakking lengte | 23.0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.72 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 28 W |
EAN
| EAN | 9008606312733 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Ciampino Hanglamp - E27 - Ø 54 cm - Zwart/Grijs - Glas aankoopt