EGLO Condrada 1 - Plafondlamp - 8 Lichts - Chroom - Wit
- EAN: 9002759927271
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voeg een vleugje stijl en elegantie toe aan je interieur met de EGLO Condrada 1 plafondlamp. Met een indrukwekkend design in chroom en wit, zal deze lamp zeker de aandacht trekken in elke kamer. De lamp is vervaardigd door het gerenommeerde merk Eglo en is gemaakt van hoogwaardig gesatineerd glas en staal.
De EGLO Condrada 1 plafondlamp beschikt over 8 lichtpunten, wat zorgt voor voldoende helderheid in de ruimte. De lamp heeft een langwerpig/rechthoekige vorm en is uitermate geschikt voor verschillende ruimtes, waaronder de eetkamer, hal, keuken, slaapkamer en woonkamer.
Deze prachtige lamp wordt geleverd inclusief lichtbronnen en heeft een wattage van 18W per lichtpunt. Met een IP-waarde van IP65 is de lamp spuitwaterdicht en kan veilig worden gebruikt. De fitting van de lichtbronnen is G9-ECO, waardoor je energie bespaart en toch een heldere verlichting krijgt.
Met zijn afmetingen van 47 cm in diameter en 30 cm in hoogte, past de EGLO Condrada 1 plafondlamp perfect in verschillende ruimtes, van de slaapkamer tot de woonkamer. Creëer de ideale sfeer en verlichting met deze prachtige en functionele toevoeging aan je huis.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Bol.com kun je EGLO Condrada 1 - Plafondlamp - 8 Lichts - Chroom - Wit kopen voor de prijs van € 150,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Condrada 1 - Plafondlamp - 8 Lichts - Chroom - Wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Condrada 1 - Plafondlamp - 8 Lichts - Chroom - Wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 150,00 voor EGLO Condrada 1 - Plafondlamp - 8 Lichts - Chroom - Wit is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 279,67 op 23-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 129,67. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 8 |
| Diameter | 47 cm |
| Materiaal | Staal Glas |
| Kleur | Wit Chroom |
| Vorm | Vierkant |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | Halogeen |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | G9 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759927271 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2012 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Ja |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 47 cm |
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 47 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 523 mm |
| Verpakking hoogte | 123 mm |
| Verpakking lengte | 525 mm |
| Verpakkingsgewicht | 6.86 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 18 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759927271 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Condrada 1 - Plafondlamp - 8 Lichts - Chroom - Wit aankoopt