EGLO Davida - Plafondspots - 2 Lichts - Chroom, Wit
- EAN: 9002759920852
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:42:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Davida plafondspots zijn een prachtige toevoeging aan elk interieur, met een moderne uitstraling in chroom en wit. Deze 2-lichts plafondlamp is ideaal voor verschillende ruimtes, waaronder de eetkamer, hal, keuken, slaapkamer en woonkamer. Gemaakt van hoogwaardig staal, komt deze lamp van het gerenommeerde merk Eglo.
Met een energielabel van A en B zijn de Davida plafondspotjes niet alleen stijlvol, maar ook energiezuinig. De bijbehorende lichtbronnen zijn GU10-LED, wat zorgt voor helder en duurzaam licht in huis. Het ontwerp van de spots is langwerpig en rechthoekig, perfect voor een strakke en eigentijdse look.
Deze plafondlamp heeft geen dimfunctie, maar wordt geleverd met de benodigde lichtbronnen. Daarnaast is de verstelmogelijkheid draaibaar en wordt de verlichting bediend met een wandschakelaar. Met een IP-waarde van IP65 is deze lamp spuitwaterdicht, waardoor hij ook geschikt is voor vochtige ruimtes.
Met een garantie van 2 jaar en een levensduur van de lichtbronnen van 5 jaar, ben je verzekerd van langdurig plezier van de EGLO Davida plafondspots. De lamp is niet voorzien van extra smart home functionaliteiten, maar is een praktische en stijlvolle verlichtingsoplossing voor diverse binnenruimtes.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Davida - Plafondspots - 2 Lichts - Chroom, Wit kopen voor de prijs van € 49,85. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Davida - Plafondspots - 2 Lichts - Chroom, Wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Davida - Plafondspots - 2 Lichts - Chroom, Wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,50 voor EGLO Davida - Plafondspots - 2 Lichts - Chroom, Wit is gemeten op 09-12-2025. De hoogste prijs was € 62,97 op 13-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 43,47. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|---|
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Edelstaal |
| Kleur | Wit;Grijs |
| Product gewicht | 0.94 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Draaibaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Type opbouwspot | Plafond Wand |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759920852 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2012 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Lichtrichting | Diffuus (rondom) |
| Met sensor | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 39 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 146 mm |
| Verpakking hoogte | 101 mm |
| Verpakking lengte | 398 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.98 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 9002759920852 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Davida - Plafondspots - 2 Lichts - Chroom, Wit aankoopt