EGLO Dondarrion - Hanglamp - E27 - Ø 50 cm - Zwart
- EAN: 9002759432720
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
EGLO Dondarrion - Hanglamp - E27 - Ø 50 cm - Zwart
De EGLO hanglamp met de naam Dondarrion is een ware eyecatcher voor elk interieur. Met zijn bruin met zwarte uitstraling voegt deze lamp een vleugje klasse toe, vooral in een landelijke woning. Het houten ontwerp straalt kwaliteit en elegantie uit, waardoor deze lamp perfect past in verschillende woon- en werkruimtes.
Je kunt de hoogte van de hanglamp eenvoudig aanpassen tot maximaal 110 centimeter, waardoor je zelf de ideale installatiehoogte kunt bepalen. Voor de juiste sfeer op elk moment sluit je de lamp eenvoudig aan op een dimmer (niet inbegrepen). Hiermee creëer je moeiteloos de gewenste ambiance in huis.
De EGLO Dondarrion hanglamp heeft een diameter van 50 cm en is vervaardigd uit hoogwaardig staal en hout. De lamp vereist een E27 lichtbron van maximaal 25W (niet inbegrepen). Daarnaast is de lamp voorzien van aan/uit schakelaar en kan deze eenvoudig gemonteerd worden. Met 2 jaar fabrieksgarantie ben je verzekerd van een duurzame aankoop.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Dondarrion - Hanglamp - E27 - Ø 50 cm - Zwart kopen voor de prijs van € 50,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Dondarrion - Hanglamp - E27 - Ø 50 cm - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Dondarrion - Hanglamp - E27 - Ø 50 cm - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 50,00 voor EGLO Dondarrion - Hanglamp - E27 - Ø 50 cm - Zwart is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 152,99 op 05-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 102,99. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.50 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759432720 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 535 mm |
| Verpakking hoogte | 538 mm |
| Verpakking lengte | 283 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.48 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759432720 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Dondarrion - Hanglamp - E27 - Ø 50 cm - Zwart aankoopt