EGLO Eridan - LED - Plafondspots - 2 Lichts - Nikkel-Mat
- EAN: 9002759908249
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Eridan plafondspot is een stijlvolle toevoeging aan elke ruimte in huis. Met zijn moderne uitstraling en nikkel-matte kleur past deze lamp perfect in de eetkamer, hal, keuken, slaapkamer of woonkamer. De lamp heeft twee lichtpunten, waardoor hij voldoende licht biedt en de ruimte mooi verlicht.
De Eridan plafondspot is gemaakt van hoogwaardig staal en heeft een energielabel van A tot en met E. Hierdoor is de lamp energiezuinig en milieuvriendelijk. De lichtbronnen van de lamp zijn GU10-LED, die zorgen voor een heldere verlichting met een lange levensduur.
Deze opbouwspot is niet alleen functioneel, maar ook praktisch in gebruik. De verstelmogelijkheden zorgen ervoor dat je de lichtbundels naar wens kunt richten. Bovendien wordt deze plafondspot geleverd inclusief lichtbronnen, waardoor je direct kunt genieten van sfeervolle verlichting in huis.
Met een garantie van maar liefst 5 jaar ben je verzekerd van een duurzame aankoop. De EGLO Eridan plafondspot is ontworpen voor gebruik binnenshuis en heeft een IP-waarde van 20. Het moderne design en de hoogwaardige materialen maken deze lamp een must-have voor iedereen die op zoek is naar kwaliteit en stijl in één.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Eridan - LED - Plafondspots - 2 Lichts - Nikkel-Mat kopen voor de prijs van € 29,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Eridan - LED - Plafondspots - 2 Lichts - Nikkel-Mat te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Eridan - LED - Plafondspots - 2 Lichts - Nikkel-Mat bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,00 voor EGLO Eridan - LED - Plafondspots - 2 Lichts - Nikkel-Mat is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Materiaal | Edelstaal |
| Kleur | Nikkel mat |
| Product gewicht | 0.84 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Draaibaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759908249 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2010 |
| Introductiemaand | Juni |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Lichtrichting | Diffuus (rondom) |
| Met sensor | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 39 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 139 mm |
| Verpakking hoogte | 81 mm |
| Verpakking lengte | 406 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.76 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
EAN
| EAN | 9002759908249 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Eridan - LED - Plafondspots - 2 Lichts - Nikkel-Mat aankoopt