EGLO Fattoria Hanglamp - E27 - 90 cm - Zwart/Bruin/Wit - Hout /Textiel
- EAN: 9008606274734
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:42:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Fattoria Hanglamp is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Met zijn combinatie van houten latten en een stoffen kap weet deze hanglamp moeiteloos de aandacht naar zich toe te trekken. De lamp is ideaal om je ruimte een natuurlijke en moderne uitstraling te geven. Door de kleurencombinatie van zwart, bruin en wit is de Fattoria hanglamp makkelijk te integreren in verschillende interieurstijlen.
De hoogte van de lamp is aan te passen tot maximaal 110 cm, zodat je zelf kunt bepalen hoe deze het beste tot zijn recht komt in jouw ruimte. De EGLO Fattoria is vervaardigd uit hoogwaardig staal, hout en textiel en heeft een stoffen snoer. De hanglamp biedt plaats aan een E27 lichtbron van maximaal 3X25W, welke niet meegeleverd wordt.
De EGLO Fattoria Hanglamp is eenvoudig te monteren en aan te sluiten op een dimmer (exclusief) of te dimmen met slimme EGLO connect lichtbronnen. Het armatuur is geschikt voor binnen en heeft een IP20 waarde. Met een fabrieksgarantie van 2 jaar ben je verzekerd van duurzame kwaliteit.
Inhoud van de verpakking: armatuur, exclusief lichtbronnen, handleiding en algemene veiligheidsvoorschriften. De EGLO Fattoria Hanglamp is een ware eyecatcher die functionaliteit combineert met een fraai design, waardoor deze perfect past in ruimtes zoals de eetkamer, keuken, slaapkamer of woonkamer.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampentotaal Lampen24
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Fattoria Hanglamp - E27 - 90 cm - Zwart/Bruin/Wit - Hout /Textiel kopen voor de prijs van € 134,57. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Fattoria Hanglamp - E27 - 90 cm - Zwart/Bruin/Wit - Hout /Textiel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Fattoria Hanglamp - E27 - 90 cm - Zwart/Bruin/Wit - Hout /Textiel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 127,49 voor EGLO Fattoria Hanglamp - E27 - 90 cm - Zwart/Bruin/Wit - Hout /Textiel is gemeten op 15-03-2026. De hoogste prijs was € 178,82 op 05-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 51,33. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart Wit Bruin |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9008606274734 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Keuken Zolder Babykamer Garage Hal Kantoor Kelder Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 240 mm |
| Verpakking hoogte | 215 mm |
| Verpakking lengte | 785 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3.38 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9008606274734 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Fattoria Hanglamp - E27 - 90 cm - Zwart/Bruin/Wit - Hout /Textiel aankoopt