EGLO Filipina - Spot - 1 Lichts - Bruin, Nikkel-Mat
- EAN: 9002759956462
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:42:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Filipina is een stijlvolle spot gemaakt van staal met een nikkel-matte afwerking en een uniek donker houten detail. Deze spot komt inclusief een energiezuinige LED lichtbron met een maximaal wattage van 3,3W, wat zorgt voor een warm wit licht. Met afmetingen van H 120 mm en L 120 mm past de Filipina perfect in een stoer vintage interieur.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Filipina - Spot - 1 Lichts - Bruin, Nikkel-Mat kopen voor de prijs van € 34,22. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Filipina - Spot - 1 Lichts - Bruin, Nikkel-Mat te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Filipina - Spot - 1 Lichts - Bruin, Nikkel-Mat bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,85 voor EGLO Filipina - Spot - 1 Lichts - Bruin, Nikkel-Mat is gemeten op 07-03-2025. De hoogste prijs was € 34,22 op 05-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,37. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Bruin, Nikkel-Mat |
| Product gewicht | 0.39 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Kantelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 300 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759956462 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2016 |
| Introductiemaand | Februari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Lichtrichting | Downlight |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 190 cm |
| Product hoogte | 120 cm |
| Product lengte | 120 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 130 mm |
| Verpakking hoogte | 145 mm |
| Verpakking lengte | 130 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 3.3 W |
| Werkvoltage | 220 V |
EAN
| EAN | 9002759956462 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Filipina - Spot - 1 Lichts - Bruin, Nikkel-Mat aankoopt