EGLO Filipina - Spot - 2 Lichts - Bruin, Nikkel-Mat
- EAN: 9002759956479
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Op zoek naar een stoere toevoeging voor jouw vintage interieur? De EGLO Filipina spot is gemaakt van staal met een nikkel-matte afwerking en heeft een opvallend donker houten detail. Met een afmeting van L 360 mm en B 120 mm is deze spot perfect voor verschillende ruimtes in huis. De spot wordt geleverd met twee GU10 fittingen en LED lichtbronnen, elk met een maximaal wattage van 3,3W. Hierdoor ben je verzekerd van warm wit licht dat lang meegaat.
EGLO staat bekend om zijn exclusieve en innovatieve ontwerpen. Sinds de oprichting in 1969 is het merk uitgegroeid tot een wereldwijde speler in consumentenverlichting. De EGLO Filipina spot is een waar kunstwerk, ontworpen en geproduceerd met oog voor kwaliteit en functionaliteit. Deze spot is kantelbaar en past perfect bij diverse ruimtes, zoals de woonkamer, slaapkamer of kantoor.
De EGLO Filipina spot is geschikt voor binnen en heeft een IP waarde van 20. Met een fabrieksgarantie van 5 jaar op de lichtbronnen ben je verzekerd van duurzaamheid en kwaliteit. De montageplaat heeft een breedte van 0 cm en de volledige spot heeft een productgewicht van 0,26 kg. In de verpakking vind je het armatuur, de lichtbronnen, een handleiding en algemene veiligheidsvoorschriften.
De EGLO Filipina spot is een plafondspot met twee lichtpunten en past perfect in elke ruimte waar je een stoere touch wilt toevoegen. Met een EAN van 9002759956479 is deze spot eenvoudig te identificeren. Verrijk je interieur met de EGLO Filipina spot en geniet van sfeervolle verlichting met een uniek design.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Bol.com kun je EGLO Filipina - Spot - 2 Lichts - Bruin, Nikkel-Mat kopen voor de prijs van € 34,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Filipina - Spot - 2 Lichts - Bruin, Nikkel-Mat te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Filipina - Spot - 2 Lichts - Bruin, Nikkel-Mat bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,95 voor EGLO Filipina - Spot - 2 Lichts - Bruin, Nikkel-Mat is gemeten op 30-04-2025. De hoogste prijs was € 68,97 op 13-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 34,02. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Bruin, Nikkel-Mat |
| Product gewicht | 0.26 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Kantelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759956479 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2016 |
| Introductiemaand | Februari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Lichtrichting | Downlight |
| Met sensor | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 120 cm |
| Product hoogte | 190 cm |
| Product lengte | 360 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 185 mm |
| Verpakking hoogte | 385 mm |
| Verpakking lengte | 145 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 3.3 W |
| Werkvoltage | 220 V |
EAN
| EAN | 9002759956479 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Filipina - Spot - 2 Lichts - Bruin, Nikkel-Mat aankoopt