EGLO Fradelo - Plafondlamp - 52cm - 1 Lichts - Chroom, Helder
- EAN: 9002759956615
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Fradelo is een prachtige plafondlamp met een diameter van 52 cm en is geschikt voor zowel wand- als plafondmontage. De lamp is vervaardigd van hoogwaardig staal met een chromen afwerking, waardoor hij een moderne en luxe uitstraling heeft. Het materiaal creëert een schitterend kristaleffect dat de ruimte verrijkt met een mooie schittering.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Bol.com kun je EGLO Fradelo - Plafondlamp - 52cm - 1 Lichts - Chroom, Helder kopen voor de prijs van € 168,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Fradelo - Plafondlamp - 52cm - 1 Lichts - Chroom, Helder te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is EGLO Fradelo - Plafondlamp - 52cm - 1 Lichts - Chroom, Helder in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Fradelo - Plafondlamp - 52cm - 1 Lichts - Chroom, Helder bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 93,81 voor EGLO Fradelo - Plafondlamp - 52cm - 1 Lichts - Chroom, Helder is gemeten op 15-05-2025. De hoogste prijs was € 314,95 op 30-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 221,14. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|---|
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 52 cm |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Chroom, Helder |
| Vorm | Vierkant |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 5000 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759956615 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2015 |
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Hal Kantoor Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Tuin Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 52 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 52 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 590 mm |
| Verpakking hoogte | 585 mm |
| Verpakking lengte | 145 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4.70 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 48 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759956615 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Fradelo - Plafondlamp - 52cm - 1 Lichts - Chroom, Helder aankoopt