EGLO Frania Plafondlamp - LED - Ø 28 cm - Wit
- EAN: 9002759978716
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Frania Plafondlamp is een tijdloos en rond ontwerp dat moeiteloos de aandacht trekt aan elk plafond. Met een diameter van 28 cm en een hoogte van 7 cm, straalt deze moderne lamp een warmwit licht uit dankzij de meegeleverde 10W LED lichtbron. De lamp is perfect geschikt voor binnenruimtes door zijn elegante witte kleur en past zich moeiteloos aan elk interieur aan.
Gemaakt van hoogwaardig staal en kunststof, blinkt de EGLO Frania Plafondlamp uit in zowel design als functionaliteit. Hoewel deze lamp niet dimbaar is, kan deze gemakkelijk bediend worden via de aan/uit schakelaar. Met een garantie van 5 jaar ben je verzekerd van een kwaliteitsvol en duurzaam verlichtingsstuk voor jarenlang plezier.
De lichtopbrengst van 700 lm en een kleurtemperatuur van 3000 K zorgen voor een aangename en heldere verlichting in elke ruimte. De IP44 waarde geeft aan dat de lamp geschikt is voor vochtige ruimtes. De EGLO Frania Plafondlamp wordt geleverd met alles wat je nodig hebt, inclusief de lichtbron(nen) en een duidelijke handleiding voor een eenvoudige installatie.
Met zijn strakke vormgeving en hoogwaardige materialen is de EGLO Frania Plafondlamp een must-have voor wie op zoek is naar stijlvolle verlichting met een modern tintje. Deze lamp is niet alleen functioneel, maar ook een decoratief element dat sfeer en gezelligheid toevoegt aan elke ruimte waarin hij wordt geplaatst.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Frania Plafondlamp - LED - Ø 28 cm - Wit kopen voor de prijs van € 20,22. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Frania Plafondlamp - LED - Ø 28 cm - Wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Frania Plafondlamp - LED - Ø 28 cm - Wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,80 voor EGLO Frania Plafondlamp - LED - Ø 28 cm - Wit is gemeten op 26-11-2024. De hoogste prijs was € 24,90 op 28-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 5,10. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP44 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 28 cm |
| Materiaal | Kunststof Metaal |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Vierkant |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 700 lm |
| IP waarde | IP44 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759978716 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Badkamer Balkon Buiten Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Tuin Vochtige ruimtes Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 20000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 28 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 28 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 286 mm |
| Verpakking hoogte | 67 mm |
| Verpakking lengte | 289 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.43 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | EOL geen nieuw label beschikbaar |
| Wattage per lichtpunt | 7 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759978716 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Frania Plafondlamp - LED - Ø 28 cm - Wit aankoopt