EGLO Frania Plafonnière - LED - 33 cm - Wit
- EAN: 9002759978723
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 06:08:46 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO FRANIA Plafonnière is een prachtige LED-plafondlamp met een diameter van 33 cm en een elegante witte kleur. Gemaakt van hoogwaardig staal en kunststof, heeft deze lamp een strakke en moderne uitstraling die perfect past in diverse ruimtes in huis, zoals de eetkamer, hal, kantoor, keuken, slaapkamer, werkkamer, woonkamer of zolder. Het ronde ontwerp zorgt voor een gelijkmatige verlichting en creëert een gezellige sfeer in elke kamer.
Met een lichtopbrengst van 1600 lm en een kleurtemperatuur van 3000 K zorgt de EGLO FRANIA Plafonnière voor helder en warm wit licht. De lamp wordt gevoed via het stopcontact en kan eenvoudig bediend worden met een wandschakelaar. Deze LED-plafondlamp is ideaal voor binnengebruik en heeft een fabrieksgarantie van maar liefst 5 jaar, waardoor je gegarandeerd bent van een duurzame verlichtingsoplossing.
De EGLO FRANIA Plafonnière wordt geleverd inclusief lichtbron en handleiding. De installatie is eenvoudig en veilig dankzij de algemene veiligheidsvoorschriften. Met zijn moderne en tijdloze design, energiezuinige LED-verlichting en hoogwaardige materialen is deze plafondlamp een waardevolle toevoeging aan elk interieur.
Of je nu op zoek bent naar verlichting voor je woning of kantoor, de EGLO FRANIA Plafonnière voldoet aan al je wensen op het gebied van kwaliteit, design en functionaliteit. Dankzij de CE-markering en het feit dat de lamp geschikt is voor diverse ruimtes, ben je verzekerd van een lamp die aan alle veiligheids- en kwaliteitseisen voldoet. Verrijk je leefomgeving met de EGLO FRANIA Plafonnière en geniet van helder en sfeervol licht in stijl.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Frania Plafonnière - LED - 33 cm - Wit kopen voor de prijs van € 26,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Frania Plafonnière - LED - 33 cm - Wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Frania Plafonnière - LED - 33 cm - Wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,99 voor EGLO Frania Plafonnière - LED - 33 cm - Wit is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,90 op 18-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,91. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 33 cm |
| Materiaal | Staal Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 1600 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759978723 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 33 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 33 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 34 cm |
| Verpakking hoogte | 34 cm |
| Verpakking lengte | 7.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.65 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 14.6 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759978723 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Frania Plafonnière - LED - 33 cm - Wit aankoopt