EGLO Fueva 1 - Inbouwspotje - LED - Ø85mm. - Nikkel-Mat - Set 3 Spots
- EAN: 9002759947347
- Categorie(n): Inbouwspots
Rond en grijs, dat is inbouwarmatuur Fueva 1 van EGLO. Dit pareltje weet in elk interieur de show te stelen. Deze lamp is ideaal om jouw interieur een minimalistisch en strak tintje te geven. Inbouwarmatuur Fueva 1 is door zijn grijze kleur eenvoudig toepasbaar in ieder interieur.
Strakke inbouwarmatuur van Ø 8,5 cm met een inbouwdiepte van 3 cm en een zaagmaat van 7,3 cm. Deze schitterende lamp is gemaakt van hoogwaardig metaal en kunststof. Gebruik een LED lichtbron van maximaal 3X2,7W (incl.). De lamp is niet dimbaar en bedienbaar via een aan/uit schakelaar. Geniet van 5 jaar garantie op dit prachtige product.
EGLO Fueva 1 is ideaal voor binnen en zorgt voor een sfeervolle verlichting met warm wit licht. Dit inbouwspotje is perfect voor een eigentijdse uitstraling in huis. De set van 3 spots zorgt voor een gelijkmatige verlichting in elke ruimte.
Met een diameter van 85 cm en een compacte vorm is dit inbouwspotje een subtiele toevoeging aan je interieur. De lamp heeft geen fitting en een IP waarde van IP20. Geniet van de eenvoudige bediening via een wandschakelaar en een lange levensduur van de LED lichtbronnen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Fueva 1 - Inbouwspotje - LED - Ø85mm. - Nikkel-Mat - Set 3 Spots bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,88 voor EGLO Fueva 1 - Inbouwspotje - LED - Ø85mm. - Nikkel-Mat - Set 3 Spots is gemeten op 14-06-2025. De hoogste prijs was € 40,97 op 13-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 21,09. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Diameter | 85 cm |
| Inbouwdiepte | 3 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.37 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 300 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759947347 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2015 |
| Introductiemaand | Februari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Inbouw breedte | 7.4 cm |
| Inbouw lengte | 7.4 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 9.50 cm |
| Verpakking hoogte | 6.80 cm |
| Verpakking lengte | 15.00 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 2.7 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 9002759947347 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Fueva 1 - Inbouwspotje - LED - Ø85mm. - Nikkel-Mat - Set 3 Spots aankoopt