EGLO Girona Spot - E27 - 77,5 cm - Zwart - Staal
- EAN: 9008606258604
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Verrijk je interieur met de EGLO Girona Spot in een stijlvolle zwarte kleur. Deze moderne plafondspot van hoogwaardig staal voegt een vleugje klasse toe aan elke ruimte. Met een afmeting van H 15 x L 77,5 x B 19 cm is deze spot perfect voor diverse woon- en werkruimten. De kantelbare lichtpunten zorgen ervoor dat je specifieke plekken in je huis kunt accentueren en in de schijnwerpers kunt zetten.
De EGLO Girona Spot wordt geleverd zonder lichtbronnen, maar is geschikt voor E27 lichtbronnen van maximaal 3X40W. Je kunt de spot eenvoudig aansluiten op een dimmer (exclusief) of dimmen met slimme EGLO connect.z lichtbronnen. Met 2 jaar garantie ben je verzekerd van een duurzaam en kwalitatief product dat lang meegaat.
EGLO staat bekend om zijn exclusieve en innovatieve verlichtingscollecties, en de Girona Spot is daar het perfecte voorbeeld van. Dankzij het moderne ontwerp en de functionele eigenschappen is deze spot ideaal voor verschillende ruimtes zoals de eetkamer, hal, kantoor, keuken, slaapkamer, toilet, werkkamer en woonkamer. De warm witte kleur van het licht zorgt voor een sfeervolle ambiance in huis.
Hang de EGLO Girona Spot op aan het plafond of aan de wand voor een eigentijdse uitstraling. Met gemakkelijke montage en een garantie van 5 jaar ben je verzekerd van een hoogwaardig product dat voldoet aan al je verlichtingsbehoeften. Upgrade je interieur met de EGLO Girona Spot en geniet van een combinatie van design, functionaliteit en kwaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Girona Spot - E27 - 77,5 cm - Zwart - Staal kopen voor de prijs van € 77,42. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Girona Spot - E27 - 77,5 cm - Zwart - Staal te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Girona Spot - E27 - 77,5 cm - Zwart - Staal bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 66,09 voor EGLO Girona Spot - E27 - 77,5 cm - Zwart - Staal is gemeten op 02-12-2025. De hoogste prijs was € 99,95 op 16-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 33,86. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|---|
| IP Waarde | Geen IP-waarde |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Edelstaal |
| Kleur | Zwart; Goud |
| Product gewicht | 2.04 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Kantelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Type opbouwspot | Plafond Wand |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9008606258604 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Mei |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Lichtrichting | Downlight |
| Met sensor | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 19 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 77.50 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 15.5 mm |
| Verpakking hoogte | 79 cm |
| Verpakking lengte | 19.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 30 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 9008606258604 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Girona Spot - E27 - 77,5 cm - Zwart - Staal aankoopt