EGLO Glyneath Hanglamp - E27 - Ø 37,5 cm - Zwart/Hout
- EAN: 9002759438739
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Glyneath Hanglamp is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Met zijn combinatie van bruin en zwart, past deze landelijke hanglamp perfect in verschillende ruimtes, van de woonkamer tot de slaapkamer. Het trendy ontwerp straalt klasse en kwaliteit uit, en de lamp is gemaakt van hoogwaardig staal en hout.
De hoogte van de lamp is eenvoudig aan te passen tot maximaal 110 centimeter, waardoor je de perfecte hoogte kunt instellen voor jouw ruimte. De EGLO Glyneath Hanglamp vereist een E27 lichtbron van maximaal 40W (exclusief). Daarnaast is de lamp eenvoudig aan te sluiten op een dimmer (niet inbegrepen) of te dimmen met slimme EGLO connect lichtbronnen.
Met een diameter van 37,5 cm en een hoogte van 110 cm is deze hanglamp een ware eyecatcher. Of je nu op zoek bent naar sfeervolle verlichting voor je woonkamer of een statement piece voor je eetkamer, de EGLO Glyneath Hanglamp voldoet aan al je wensen. Met 2 jaar garantie ben je verzekerd van een duurzaam en kwalitatief verlichtingsstuk.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal Lampen24
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Glyneath Hanglamp - E27 - Ø 37,5 cm - Zwart/Hout kopen voor de prijs van € 71,43. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Glyneath Hanglamp - E27 - Ø 37,5 cm - Zwart/Hout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Glyneath Hanglamp - E27 - Ø 37,5 cm - Zwart/Hout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 61,99 voor EGLO Glyneath Hanglamp - E27 - Ø 37,5 cm - Zwart/Hout is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 73,99 op 12-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Edelstaal Hout |
| Kleur | Zwart Bruin |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759438739 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 37.50 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 37.50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 388 mm |
| Verpakking hoogte | 310 mm |
| Verpakking lengte | 389 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.87 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 9002759438739 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Glyneath Hanglamp - E27 - Ø 37,5 cm - Zwart/Hout aankoopt