Eglo Hanglamp
- EAN: 9002759783037
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Verlicht je interieur op een stijlvolle manier met de Eglo Hanglamp. Deze metalen hanglamp heeft een moderne uitstraling die perfect past in diverse interieurstijlen. De ronde vorm en metallic kleur zorgen voor een elegante toevoeging aan elke ruimte.
De Eglo Hanglamp heeft één lichtpunt en is niet voorzien van een dimfunctie of lichtbron. Het is mogelijk om de hoogte van de lamp aan te passen tijdens de installatie, zodat je de verlichting perfect kunt afstemmen op jouw behoeften. De bediening van de verlichting verloopt eenvoudig via een wandschakelaar.
De fitting van de lamp is E27 en de IP-waarde is IP20. De snoerlengte bedraagt 150 cm, waardoor je de hanglamp op de gewenste hoogte kunt hangen. Daarnaast heeft de lamp een breedte van 18 cm en een hoogte van 120 cm. De hanglamp wordt geleverd inclusief plafondkap.
Met de Eglo Hanglamp haal je niet alleen een kwaliteitsvolle verlichtingsbron in huis, maar ook een stijlvolle eyecatcher. Of je nu de woonkamer, eetkamer of slaapkamer wilt verfraaien, deze hanglamp voegt direct sfeer toe aan elke ruimte.
De Eglo Hanglamp is geschikt voor binnengebruik en wordt geleverd in een verpakking met één hanglamp. De lamp is niet voorzien van bluetooth- of smart home-functies, maar biedt wel uitstekende verlichting met een tijdloos design.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Eglo Hanglamp kopen voor de prijs van € 29,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Eglo Hanglamp te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Eglo Hanglamp bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,00 voor Eglo Hanglamp is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Metallic |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 150 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1 hanglamp |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759783037 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 18 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 18 cm |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Met lampenkap | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 120 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Wattage per lichtpunt | 0 W |
EAN
| EAN | 9002759783037 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Eglo Hanglamp aankoopt