EGLO Jadida Hanglamp - E27 - Ø 33 cm - Koper/Antiek
- EAN: 9002759497644
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze EGLO Jadida hanglamp is een ware eyecatcher met zijn koperkleurige en vintage uitstraling. De lamp is gemaakt van hoogwaardig staal en glas, wat zorgt voor een klassieke en kwalitatieve look. Met een diameter van 33 cm en een hoogte van 110 cm is deze lamp perfect geschikt voor diverse ruimtes in huis of op kantoor.
Je kunt de Jadida hanglamp gemakkelijk in hoogte verstellen tot maximaal 110 cm, waardoor je de perfecte lichtval kunt creëren. De lamp is geschikt voor een E27 lichtbron van maximaal 25W (niet inbegrepen) en kan worden aangesloten op een dimmer voor het juiste sfeerlicht.
Met zijn unieke design en hoogwaardige materialen is deze hanglamp een aanwinst voor elk interieur. Of je nu een moderne of vintage inrichting hebt, de EGLO Jadida hanglamp voegt direct klasse toe aan de ruimte. Daarnaast krijg je 2 jaar garantie op deze prachtige lamp.
Breng sfeer en stijl in huis met de EGLO Jadida hanglamp. Creëer de perfecte ambiance en laat je interieur stralen met deze unieke en kwalitatieve verlichting. Bestel hem nu en geniet van de warme gloed die deze lamp met zich meebrengt!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Jadida Hanglamp - E27 - Ø 33 cm - Koper/Antiek kopen voor de prijs van € 113,51. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Jadida Hanglamp - E27 - Ø 33 cm - Koper/Antiek te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Jadida Hanglamp - E27 - Ø 33 cm - Koper/Antiek bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 66,99 voor EGLO Jadida Hanglamp - E27 - Ø 33 cm - Koper/Antiek is gemeten op 17-12-2025. De hoogste prijs was € 169,99 op 19-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 103,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | koperkleurig |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.92 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759497644 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2016 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 3.30 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Energielabel - URL | https://i.ibb.co/M7Tywyr/Energie-niet-verplicht-LR.jpg |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 33 cm |
| Product hoogte | 1100 cm |
| Product lengte | 33 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 373 mm |
| Verpakking hoogte | 248 mm |
| Verpakking lengte | 376 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.89 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759497644 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Jadida Hanglamp - E27 - Ø 33 cm - Koper/Antiek aankoopt