Eglo LANCIANO-C - Plafonnière - Transparant;Wit
- EAN: 9002759987688
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Eglo LANCIANO-C plafonnière is een prachtige toevoeging aan je interieur. Met zijn transparante en witte kleur past deze lamp perfect in elke ruimte. Gemaakt van hoogwaardig ijzer, heeft deze plafonnière een diameter van 56 cm en een hoogte van 8 cm, waardoor hij zowel elegant als functioneel is.
Deze plafonnière is voorzien van een ingebouwde LED fitting en wordt geleverd inclusief 1 LED lichtbron van in totaal 38 watt. Hierdoor geniet je niet alleen van helder en sfeervol licht, maar bespaar je ook op energieverbruik. Bovendien is deze lamp dimbaar, waardoor je de verlichting naar wens kunt aanpassen.
Met een IP waarde van 20 is deze plafonnière geschikt voor gebruik binnenshuis, aangezien deze niet waterbestendig is. De Eglo LANCIANO-C plafonnière wordt geleverd inclusief verlichting en heeft een fabrieksgarantie van 2 jaar, waardoor je verzekerd bent van kwaliteit en duurzaamheid.
Of je nu op zoek bent naar een stijlvolle verlichtingsoplossing voor je woonkamer, slaapkamer of hal, de Eglo LANCIANO-C plafonnière biedt zowel functionaliteit als esthetiek. Creëer de perfecte ambiance in huis met deze prachtige plafondlamp van Eglo.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Eglo LANCIANO-C - Plafonnière - Transparant;Wit kopen voor de prijs van € 111,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Eglo LANCIANO-C - Plafonnière - Transparant;Wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Eglo LANCIANO-C - Plafonnière - Transparant;Wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 104,95 voor Eglo LANCIANO-C - Plafonnière - Transparant;Wit is gemeten op 04-10-2025. De hoogste prijs was € 141,97 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 37,02. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|---|
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 56 cm |
| Materiaal | IJzer |
| Kleur | Transparant Wit |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 5000 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Verlichting |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759987688 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur licht | Wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 20000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.60 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 38 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759987688 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Eglo LANCIANO-C - Plafonnière - Transparant;Wit aankoopt