EGLO Loncino - Hanglamp - 1 Lichts - Zwart - Transparant
- EAN: 9002759494957
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:42:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO hanglamp Loncino is een prachtige toevoeging aan elk interieur met zijn uniek vormgegeven vintage kap en decoratieve stoffen snoer. De hanglamp heeft een E27 fitting en kan gebruikt worden met een maximale wattage van 25W. Let op, de lichtbron wordt niet meegeleverd. Met afmetingen van L 150 mm, B 150 mm en H 1100 mm is de hanglamp Loncino geschikt voor diverse woonruimtes.
De EGLO hanglamp staat voor exclusiviteit, design en vakmanschap. Als toonaangevende speler in consumentenverlichting wereldwijd levert EGLO armaturen van hoge kwaliteit. De designers van EGLO komen telkens met verrassende en innovatieve ontwerpen die mensen over de hele wereld aanspreken. Deze hanglamp is dan ook een waar kunstwerk, zorgvuldig ontworpen en geproduceerd met oog voor detail en functionaliteit, wat zorgt voor een prachtige uitstraling en een lange levensduur.
Met de hanglamp Loncino haal je niet alleen sfeervolle verlichting in huis, maar ook een stukje historie en vakmanschap. De lamp is in hoogte verstelbaar (bij installatie) en heeft een CE markering voor veiligheid. EGLO biedt 2 jaar fabrieksgarantie op deze hanglamp, wat getuigt van het vertrouwen in de kwaliteit en duurzaamheid.
De EGLO hanglamp Loncino is geschikt voor diverse ruimtes zoals de babykamer, eetkamer, kantoor, keuken, slaapkamer, woonkamer en meer. Met warm wit licht zorgt deze lamp voor een gezellige en uitnodigende sfeer. De hanglamp heeft een productbreedte van 150 cm, een producthoogte van 1100 cm en een productlengte van 150 cm. De verpakking heeft een breedte van 162 mm, hoogte van 161 mm, lengte van 356 mm en een gewicht van 1.25 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Loncino - Hanglamp - 1 Lichts - Zwart - Transparant kopen voor de prijs van € 49,85. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Loncino - Hanglamp - 1 Lichts - Zwart - Transparant te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Loncino - Hanglamp - 1 Lichts - Zwart - Transparant bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,60 voor EGLO Loncino - Hanglamp - 1 Lichts - Zwart - Transparant is gemeten op 21-10-2025. De hoogste prijs was € 59,97 op 13-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 42,37. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Vierkant |
| Product gewicht | 1.23 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759494957 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2015 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 150 cm |
| Product hoogte | 1100 cm |
| Product lengte | 150 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 162 mm |
| Verpakking hoogte | 161 mm |
| Verpakking lengte | 356 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.25 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759494957 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Loncino - Hanglamp - 1 Lichts - Zwart - Transparant aankoopt