EGLO Manilva - Wand/Plafondlamp - LED - Ø385mm. - Nikkel-Mat - Wit
- EAN: 9002759934996
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Manilva wand- en plafondlamp is een moderne en energiezuinige toevoeging voor diverse woonruimtes. Met een diameter van 385 mm en een diepte van 80 mm is deze lamp perfect voor bijvoorbeeld de hal, woonkamer of slaapkamer.
De lamp is vervaardigd van hoogwaardig staal met een nikkel-matte afwerking en kunststof, waardoor hij een eigentijdse uitstraling heeft die in elke ruimte past. Met een verbruik van slechts 18W en een lichtopbrengst van 1380 lm creëert de Manilva een heldere en sfeervolle verlichting.
De EGLO Manilva wordt geleverd inclusief LED lichtbron, dus je kunt hem meteen installeren en genieten van zijn warm witte licht met een kleurtemperatuur van 3000K. De lamp is eenvoudig te monteren en te bedienen via een wandschakelaar.
Met een garantie van 2 jaar van EGLO Verlichting ben je verzekerd van kwaliteit en duurzaamheid. Deze lamp is onderdeel van de brede collectie armaturen van EGLO, een wereldwijd toonaangevende speler in consumentenverlichting. Kies voor de EGLO Manilva voor een combinatie van design, functionaliteit en vakmanschap in jouw interieur.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Manilva - Wand/Plafondlamp - LED - Ø385mm. - Nikkel-Mat - Wit kopen voor de prijs van € 39,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Manilva - Wand/Plafondlamp - LED - Ø385mm. - Nikkel-Mat - Wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Manilva - Wand/Plafondlamp - LED - Ø385mm. - Nikkel-Mat - Wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,00 voor EGLO Manilva - Wand/Plafondlamp - LED - Ø385mm. - Nikkel-Mat - Wit is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 385 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 1600 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759934996 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 405 mm |
| Verpakking hoogte | 104 mm |
| Verpakking lengte | 408 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.52 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 16 W |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 9002759934996 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Manilva - Wand/Plafondlamp - LED - Ø385mm. - Nikkel-Mat - Wit aankoopt