EGLO Marasales Hanglamp - E27 - 78 cm - Zwart/Koper
- EAN: 9002759996130
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:35:56 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Marasales hanglamp is een waar pronkstuk met zijn elegante en sfeervolle ontwerp in het zwart. Deze luxueuze hanglamp van EGLO is gemaakt van hoogwaardig staal en textiel, en heeft een afmeting van H 110 x L 78 x B 22 cm. Met twee lichtpunten van E27 fittingen (lichtbronnen niet inbegrepen) brengt deze lamp een warm wit licht in elke ruimte.
Je kunt de hoogte van de lamp eenvoudig aanpassen voor de perfecte plaatsing in jouw interieur. Of het nu boven de eettafel in de keuken is of in de woonkamer, de EGLO Marasales is een ware eyecatcher. Deze hanglamp is voorzien van een wandschakelaar voor eenvoudige bediening en kan worden aangesloten op een dimmer of slimme EGLO connect lichtbronnen.
Met een IP waarde van IP20 en een levensduur van de lichtbronnen van 5 jaar, staat kwaliteit en functionaliteit voorop bij deze lamp. De EGLO Marasales hanglamp is geschikt voor binnen en wordt geleverd met een garantie van 2 jaar. Het bevestigen en in elkaar zetten van de lamp is zeer eenvoudig, en met een gewicht van 2.46 kg is deze lamp een stijlvolle toevoeging aan elk interieur.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Praxis
- Bij Praxis kun je EGLO Marasales Hanglamp - E27 - 78 cm - Zwart/Koper kopen voor de prijs van € 127,20. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Marasales Hanglamp - E27 - 78 cm - Zwart/Koper te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Marasales Hanglamp - E27 - 78 cm - Zwart/Koper bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 78,82 voor EGLO Marasales Hanglamp - E27 - 78 cm - Zwart/Koper is gemeten op 06-06-2025. De hoogste prijs was € 159,00 op 06-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 80,18. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Ovaal |
| Product gewicht | 2.46 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759996130 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Keuken |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 22 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 78 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 25.00 cm |
| Verpakking hoogte | 81.00 cm |
| Verpakking lengte | 25.00 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.46 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759996130 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Marasales Hanglamp - E27 - 78 cm - Zwart/Koper aankoopt