EGLO Maserlo - Hanglamp - 1 Lichts - Ø38 cm - Stof - Taupe, Goud
- EAN: 9002759316020
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:42:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Maserlo hanglamp is een prachtige toevoeging aan elk luxueus interieur. Met zijn taupe en goudkleurige uitstraling brengt deze lamp stijl en klasse in elke ruimte. Het elegante ontwerp zorgt voor een chique uitstraling en de hoogwaardige materialen, zoals staal en textiel, garanderen kwaliteit.
Deze hanglamp heeft een afmeting van H 110 x Ø 38 cm en is voorzien van een E27 fitting voor een lichtbron van maximaal 25W (niet inbegrepen). De lamp is eenvoudig in hoogte verstelbaar tot maximaal 110 cm, waardoor je zelf de ideale installatiehoogte kunt bepalen. Daarnaast is de lamp compatibel met dimmers voor het creëren van de perfecte sfeer.
EGLO staat bekend om zijn exclusieve design en vakmanschap. De Maserlo hanglamp is een ware eyecatcher die met zorg is ontworpen en geproduceerd. Met 2 jaar garantie ben je verzekerd van een duurzame verlichtingsoplossing die perfect aansluit bij jouw interieur.
Of je nu op zoek bent naar verlichting voor de woonkamer, slaapkamer of kantoor, de EGLO Maserlo hanglamp past in elke ruimte. De combinatie van functionaliteit, design en kwaliteit maakt deze lamp een must-have voor liefhebbers van stijlvolle verlichting.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Maserlo - Hanglamp - 1 Lichts - Ø38 cm - Stof - Taupe, Goud kopen voor de prijs van € 47,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Maserlo - Hanglamp - 1 Lichts - Ø38 cm - Stof - Taupe, Goud te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Maserlo - Hanglamp - 1 Lichts - Ø38 cm - Stof - Taupe, Goud bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 40,67 voor EGLO Maserlo - Hanglamp - 1 Lichts - Ø38 cm - Stof - Taupe, Goud is gemeten op 10-10-2025. De hoogste prijs was € 79,97 op 13-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 39,30. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Taupe Goud |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.23 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759316020 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2014 |
| Introductiemaand | Mei |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 38 cm |
| Energielabel - URL | https://i.ibb.co/M7Tywyr/Energie-niet-verplicht-LR.jpg |
| Geschikt voor lampenkap | Ja |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 38 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 40.10 cm |
| Verpakking hoogte | 25.00 cm |
| Verpakking lengte | 40.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.46 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759316020 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Maserlo - Hanglamp - 1 Lichts - Ø38 cm - Stof - Taupe, Goud aankoopt