EGLO Masiano 1 Plafond- en Wandlamp - LED - 25 cm - Zwart
- EAN: 9002759993627
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:42:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de EGLO Masiano 1 plafond- en wandlamp haal je een stukje modern design in huis. Deze hippe lamp, gemaakt van hoogwaardig aluminium, staal en kunststof, is ideaal voor het creëren van een minimalistische uitstraling in elke ruimte. Dankzij zijn zwarte kleur is de Masiano 1 eenvoudig te integreren in elk interieur.
De lamp wordt geleverd inclusief 2 energiezuinige LED lichtbronnen van elk 3,3W, zodat je direct kunt genieten van sfeervol licht. Houd er rekening mee dat deze lamp niet dimbaar is en bediend wordt via een aan/uit schakelaar. Met een afmeting van H 5 x L 25 x B 12 cm past de Masiano 1 perfect in verschillende ruimtes, van de slaapkamer tot de werkkamer.
EGLO is als merk bekend om zijn exclusiviteit, design en vakmanschap. De Masiano 1 is daar geen uitzondering op. Met 5 jaar garantie ben je verzekerd van een duurzame verlichtingsoplossing waar je jarenlang plezier van zult hebben. Deze lamp is geschikt voor gebruik binnenshuis en wordt geleverd met een uitgebreide handleiding en veiligheidsvoorschriften voor een eenvoudige installatie.
De EGLO Masiano 1 plafond- en wandlamp met LED verlichting is een eigentijdse toevoeging aan je interieur. Met zijn strakke vormgeving en hoogwaardige materialen is deze lamp niet alleen functioneel, maar ook een stijlvolle eyecatcher in elke kamer. Laat je ruimte stralen met de Masiano 1 van EGLO.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Masiano 1 Plafond- en Wandlamp - LED - 25 cm - Zwart kopen voor de prijs van € 77,70. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Masiano 1 Plafond- en Wandlamp - LED - 25 cm - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Masiano 1 Plafond- en Wandlamp - LED - 25 cm - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 28,29 voor EGLO Masiano 1 Plafond- en Wandlamp - LED - 25 cm - Zwart is gemeten op 26-09-2025. De hoogste prijs was € 77,70 op 21-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 49,41. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Diameter | 25 cm |
| Materiaal | Aluminium Staal Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rechthoek |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 680 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759993627 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Februari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 14.5 cm |
| Verpakking hoogte | 27 cm |
| Verpakking lengte | 7 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.58 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 3.3 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759993627 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Masiano 1 Plafond- en Wandlamp - LED - 25 cm - Zwart aankoopt