EGLO Masiano - Plafondlamp - 1 Lichts - LED - Aluminium-Geborsteld - Gesatineerd
- EAN: 9002759945053
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:42:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Masiano plafondlamp is een stijlvolle toevoeging aan elk interieur. Gemaakt van hoogwaardig aluminium met een geborsteld aluminium afwerking en gesatineerde kunststof, straalt deze lamp kwaliteit en klasse uit. Met een verbruik van slechts 3,3W biedt de Masiano een helder warm-wit licht, perfect voor diverse woonruimtes.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Masiano - Plafondlamp - 1 Lichts - LED - Aluminium-Geborsteld - Gesatineerd kopen voor de prijs van € 37,75. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Masiano - Plafondlamp - 1 Lichts - LED - Aluminium-Geborsteld - Gesatineerd te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Masiano - Plafondlamp - 1 Lichts - LED - Aluminium-Geborsteld - Gesatineerd bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,16 voor EGLO Masiano - Plafondlamp - 1 Lichts - LED - Aluminium-Geborsteld - Gesatineerd is gemeten op 30-08-2025. De hoogste prijs was € 46,97 op 13-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 31,81. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Vierkant |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 340 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759945053 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 110 cm |
| Product hoogte | 55 cm |
| Product lengte | 110 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 128 mm |
| Verpakking hoogte | 66 mm |
| Verpakking lengte | 131 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 3.3 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759945053 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Masiano - Plafondlamp - 1 Lichts - LED - Aluminium-Geborsteld - Gesatineerd aankoopt