EGLO Mongu 1 Hanglamp - E27 - 79,5 cm - Zwart/Bruin
- EAN: 9002759432959
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:42:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Mongu 1 Hanglamp is met zijn natuurlijke ontwerp en hoogwaardige materialen een echte eyecatcher voor elk landelijk interieur. De lamp heeft een hoogte van 110 cm en kan eenvoudig op de gewenste hoogte worden ingesteld. De lamp bevat drie E27 fittingen waarin je een lichtbron van maximaal 25W kunt plaatsen.
De hanglamp is voorzien van een verstelbare snoerlengte en kan worden aangesloten op een dimmer (niet inbegrepen) voor de perfecte sfeer in huis. Het armatuur is gemaakt van hoogwaardig staal en bast, wat zorgt voor een unieke uitstraling. EGLO staat garant voor kwaliteit en vakmanschap, en dat is zeker terug te zien in de Mongu 1 Hanglamp.
Met zijn halfronde vorm en de zwarte en bruine kleuren past deze lamp perfect in verschillende ruimtes zoals de woonkamer, slaapkamer of kantoor. De lamp wordt geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar en is een mix van functionaliteit en design. Haal met de EGLO Mongu 1 Hanglamp een stukje exclusiviteit en sfeer in huis!
Al met al is de EGLO Mongu 1 Hanglamp een prachtige toevoeging aan elk interieur. De lamp combineert functionaliteit, stijl en sfeer op een unieke manier. Of je nu op zoek bent naar verlichting voor je woonkamer, slaapkamer of kantoor, met deze hanglamp creëer je gegarandeerd een warme en sfeervolle ambiance. Laat je verrassen door de kwaliteit en uitstraling van EGLO!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Mongu 1 Hanglamp - E27 - 79,5 cm - Zwart/Bruin kopen voor de prijs van € 109,89. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Mongu 1 Hanglamp - E27 - 79,5 cm - Zwart/Bruin te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Mongu 1 Hanglamp - E27 - 79,5 cm - Zwart/Bruin bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 41,66 voor EGLO Mongu 1 Hanglamp - E27 - 79,5 cm - Zwart/Bruin is gemeten op 21-10-2025. De hoogste prijs was € 126,20 op 23-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 84,54. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Materiaal | Edelstaal |
| Kleur | zwart |
| Vorm | Halfrond |
| Product gewicht | 1.88 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759432959 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 1.80 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 18 cm |
| Energielabel - URL | https://i.ibb.co/M7Tywyr/Energie-niet-verplicht-LR.jpg |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 18 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 79.50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 1015 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3.76 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759432959 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Mongu 1 Hanglamp - E27 - 79,5 cm - Zwart/Bruin aankoopt