EGLO Mottafolone Plafonnière - LED - 41.5 cm - Zwart
- EAN: 9008606262144
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Mottafolone Plafonnière in de kleur zwart is een stijlvolle toevoeging aan elk interieur. Met een diameter van 41,5 cm past deze LED-plafondlamp perfect in diverse ruimtes, zoals de woonkamer, slaapkamer of kantoor. De lamp heeft 1 lichtpunt en een vermogen van 15 W, waardoor hij zorgt voor heldere verlichting in de ruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Mottafolone Plafonnière - LED - 41.5 cm - Zwart kopen voor de prijs van € 79,40. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Mottafolone Plafonnière - LED - 41.5 cm - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Mottafolone Plafonnière - LED - 41.5 cm - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 75,00 voor EGLO Mottafolone Plafonnière - LED - 41.5 cm - Zwart is gemeten op 16-02-2026. De hoogste prijs was € 90,90 op 08-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,90. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 41.50 cm |
| Materiaal | Aluminium Kunststof |
| Kleur | Zwart Wit |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 2000 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3545 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9008606262144 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Juni |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 29 cm |
| Product hoogte | 6.50 cm |
| Product lengte | 41.50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 31 cm |
| Verpakking hoogte | 36 cm |
| Verpakking lengte | 7.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.68 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 15 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9008606262144 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Mottafolone Plafonnière - LED - 41.5 cm - Zwart aankoopt